Skocz do zawartości
eMCe71

Przywitajmy się!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jagienka, II rok, PUM. Odkąd pamięta zafascynowana ginekologią i położnictwem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Jagienka, II rok, PUM. Odkąd pamięta zafascynowana ginekologią i położnictwem :)

Nadal jest nagroda za pierwszego faceta który zajdzie w ciąże? Bo ostatnio cienko z kasą u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno milion dolarów od pewnego ekscentrycznego milionera czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda, 2 rok na AM we Wrocławiu. Coraz bardziej zafascynowana chirurgią ogólną, chociaż wszyscy mówią że zaraz mi przejdzie, ale póki co nie przechodzi :D W kręgu medycznych zainteresowań znajdują się też AiIT oraz medycyna ratunkowa. Poza medycyną - książki, duuużo książek, sport i muzyka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, Agnieszka, II rok na PUMie ;). W chwili obecnej jestem na etapie zafascynowania dermatologią i medycyną estetyczną, co prawda do wyboru specjalizacji mam jeszcze sporo czasu i od początku studiów zmieniam plany na przyszłość średnio raz na dwa miesiące ^^ Interesuję się głównie muzyką (od elektroniki po rock), trenuję fitness i czytam ambitne, psychologiczne książki :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, Maria, dopiero kandydatka. Zawsze pasjonowała mnie chemia, ale pół roku studiowania wystarczyło na weryfikację moich planów, i teraz celuję w medycynę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka,

z tej strony Agnieszka, studentka 6 roku wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego :) Jeśli chodzi o plany postażowe to myślę o medycynie rodzinnej, pediatrii lub neurologii, ale czas pokaże, na co się zdecyduję :D

Poza studiami to taniec i rysowanie-bardzo amatorsko, ale uwielbiam moje "małe" hobby :D

Pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, tu Ala, II rok, lekarski, GUMed :) Aktualnie na etapie specjalizacji z biochemii i fizjologii. Co będzie dalej - nie mam pojęcia. Może to forum pomoże mi się jakoś ukierunkować?^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paula (wyprzedzę pytanie: nie, to nie to samo, co Paulina... :P),

V rok WLI na UMP, fanka chirurgii ogólnej i gastroenterologii, ale z racji kompletnego braku zdolności manualnych i złej tolerancji pracy pod presją raczej wybiorę to drugie ;)

Szczerze nie znoszę genetyki i biochemii, trzymajcie ode mnie z daleka (na szczęście już pozdawane, myślę,że z grubsza można o nich zapomnieć ;))

Poza tym lubię książki (najlepiej z fabułą, podręczników mam dosyć), ruch, dobre wino, jeszcze lepsze jedzenie/gotowanie, wesołe towarzystwo i śpiew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hej Wam wszystkim!!! Tu natka, lat 30 i 3 dzieci co 3 lata, każden jeden z września ;) jakoś tak zimy ostre były...

Kardiochirurgiem chcę zostać już od 20lat, a neurochirurgiem dziecięcym od roku, więc czas iść wreszcie na studia :o,

Egzaminy będę zdawała do Wrocławia.

Moje pasje to głownie anatomia, fitoterapia, cytologia, behawioryzm i ewolucja.

Po za tym wszelkie nowinki naukowe.

Nie lubię genetyki, farmacji i biofizyki.

Cieszę się, że tu trafiłam, pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi