Skocz do zawartości

Przywitajmy się!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Rinona, I rok na uniwersytecie w Białymstoku. Widzę, że każdy wcześniej mniej więcej sprecyzował swoje zainteresowania z dziedziny medycyny, ale wybaczcie że ja się z tym wstrzymam na razie, z racji tego, że jestem na pierwszym roku dopiero. Interesuję się muzyką lat 70-90-tych, filmem i anime.^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie jestem studentem, nie jestem lekarzem i do studiów jeszcze daleko, lecz już teraz postanawiam zostać medykiem. Jestem z Krakowa i to tam zamierzam studiować.

Interesuję się oczywiście medycyną, ponadto psychologią i dziennikarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć tu Krzysiek, medycyna interesuje mnie już od kilku lat i tym głównie chcę się zajmować w przyszłości.Jeszcze nie jestem studentem ale w tym roku zamierzam rozpocząć studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu ;) Dodatkowo interesuję się muzyką i sportem.

Cześć wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich

Mam na imię Damian i jestem na VI roku Wydziału Lekarskiego na WUM. Planowana specjalizacja: Chirurgia(niezmiennie od 6 lat. Zainteresowania: bieganie, kolarstwo.

W lipcu po skończeniu studiów wraz z dwójką moich przyjaciół wyruszamy na wolontariat medyczny do Kenii. Wyjazd taki wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego bierzemy udział w konkursie "Stypendium z Wyboru" w którym to staramy się o pokrycie kosztów szczepień i leków przeciw malarii.

Zapraszamy na stronę:

http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/wolontariat-medyczny-w-kenii-837

Jeżeli Wam się podoba to proszę o głos.

zapraszamy też na naszego bloga: http://chaaria2012.blogspot.com/p/o-nas.html

Pozdrawiam

Damian

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Isome :) Zeszło- i tegoroczna kandydatka - tym razem powinno się udać! Jeszcze nie wiem, w jakim mieście dane mi będzie studiować. Waham się między Krakowem a Białymstokiem, ale raczej postawię na Białystok. Pomysł na specjalizację pewnie zmieni mi się jeszcze ze 100 razy w trakcie studiów, ale póki co najbardziej podoba mi się kardiologia. Poza tym interesuje mnie głównie muzyka rockowa i książki Robina Cooka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć wszystkim ;) Daniel, od października II rok lekarskiego na CM UMK Bydgoszcz ;)

Specjalizacja? Na dzień dzisiejszy : Okulistyka>Dermatologia>Interna

Poza medycyną interesuję się piłką nożną, muzyką (reggae, hip-hop - w wydaniu polskim), uwielbiam książki autorstwa Andrzeja Pilipiuka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Hej, jestem Ania, II rok lekarskiego na AM we Wrocławiu [zawsze Akademia!]

Z racji powolnego zdobywania wiedzy trudno określić, w którym kierunku się udam, ale planując i zaczynając studia chciałam być lekarzem sądowym lub po prostu patomorfologiem, jednak, jak to większość początkujących adeptów, zaczęły mnie fascynować specjalizacje zabiegowe, myślałam też o kardiologii, ostatnio przeprosiłam się nawet z pediatrią. Czas pokaże na co się zdecyduję.

Poza studiami trochę pracuję, interesuję się muzyką i zdrowym stylem życia, lubię gotować, ćwiczyć, jeździć na rowerze, czytać książki. Lubię też prowadzić samochód, tylko przysparza mi to wielu niepotrzebnych nerwów ;) kocham psy i posiadam jednego - sznaucera olbrzyma.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.