Skocz do zawartości
eMCe71

Przywitajmy się!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :)

post-2-0-64071500-1326802337_thumb.jpg

MedFor.me to miejsce zrzeszające studentów medycyny i lekarzy z całej Polski. Pojawiając się w nowym gronie zawsze miło jest przywitać się, stąd zachęcam do uczestnictwa w temacie :)

Ja nazywam się Mateusz Palczewski i powoli docieram do końca studiów na wydziale lekarskim we Wrocławiu. Medycyną interesuje się szeroko, a że uwielbiam pracować także manualnie i cenię precyzję planuję w przyszłości specjalność zabiegową.

Pozdrawiam :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Z tej strony Maciek ;) Póki co interesuje mnie immunologia i tematy z chorób zakaźnych ;) Mam nadzieję, że na forum będzie wciąż przybywać ludzi z różnych uczelni i z różnym doświadczeniem ;)

post-35-0-50947400-1326802825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie , jestem Mateusz , jestem z rocznika 90 ale studiuje aktualnie na II UM w Lublinie.

Z uwagi na mały staż nauki nie wiem dokładnie kim chciałbym być

Interesuje się motoryzacją a szczególnie motocyklami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja przerwę ten Mateuszowy ciąg ;)

Witam, na imię mam Szymon :) Interesuję się onkologią, zarówno w zakresie chemioterapii jak i chirurgii onkologicznej - co dalej z tym pocznę, przekonamy się zapewne już niebawem, gdyż obecnie jestem na V roku studiów :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paweł, 5 rok w Katowicach :) interesuje mnie raczej szeroko pojęta interna, w szczególności zagadnienia kardiologii i endokrynologii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stanowczo za dużo chromosomów Y w tym temacie ;)

Anna, III rok AM Wrocław :) Skonkretyzowanych planów na przyszłość na razie nie mam (zabiegówka? :D) a z takich pozamedycznych zainteresowań to uwielbiam książki (fantastykę, ale nie tylko) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A.M, XX, III rok Udzkiego Umedu. Z medycyny do tej pory najbardziej interesowała mnie historia. Poszłam na konferencję onkologiczną zobaczyć jak to wygląda i bardzo mi się spodobało. Na ten moment większość klinik przede mną, ale nowotwory wydają mi się coraz bardziej fascynujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michał V rok. Studiuję na WUM. Interesuję się szeroko rozumianą interną, kardiologią i medycyną intensywną. Być może zwiążę swoją przyszłość z anestezjologią i intensywną terapią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabina, VI rok WL w Krakowie. Zdeklarowany, fanatyczny chirurg ogólny z ciągotami w stronę medycyny ratunkowej i traumatologii. Poza miejscem stałego zameldowania w dyżurce chirurgów na jednej z klinik często można mnie również spotkać uskuteczniającą aktywny wypoczynek (rower, basen, narty), w stajni (w sumie jeździectwo to też aktywny wypoczynek ;)), po drugiej stronie aparatu (fotograficznego, nie ortodontycznego ;)), na piwie ze znajomymi lub przy dobrej książce :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi