Skocz do zawartości

Przywitajmy się!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,

tu Iza, staromaturzystka z Wrocławia, która postanowiła zrealizować swoje marzenia :)

Co do specjalizacji, to od dawna wiem czym chcę się zająć, ale o tym może dopiero jak już będzie indeks, a na razie "specjalizuję się" w zadaniach z biologi, chemii i fizyki ufffff ;)

W wolnym czasie - dobra książka lub film, poza tym bardzo dużo czasu zajmuje mi sport - kiedyś sztuki walk, potem rower, a obecnie najwięcej biegania. Tak przy okazji proszę trzymajcie kciuki, bo w niedzielę nasz - mój i męża mego - debiut maratoński :) A może są tu inni biegacze? Ktoś może w Hasco startuje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie - dobra książka lub film, poza tym bardzo dużo czasu zajmuje mi sport - kiedyś sztuki walk, potem rower, a obecnie najwięcej biegania. Tak przy okazji proszę trzymajcie kciuki, bo w niedzielę nasz - mój i męża mego - debiut maratoński :) A może są tu inni biegacze? Ktoś może w Hasco startuje?

Witamy i powodzenia na maratonie! Myślę, że biegaczy tu troche jest - ja praktykuje raczej 5 i 10 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie - dobra książka lub film, poza tym bardzo dużo czasu zajmuje mi sport - kiedyś sztuki walk, potem rower, a obecnie najwięcej biegania. Tak przy okazji proszę trzymajcie kciuki, bo w niedzielę nasz - mój i męża mego - debiut maratoński :) A może są tu inni biegacze? Ktoś może w Hasco startuje?

Witamy i powodzenia na maratonie! Myślę, że biegaczy tu troche jest - ja praktykuje raczej 5 i 10 km.

Witaj Mateusz,

dziękuję. Z maratonu jestem bardzo zadowolona, mogę napisać - jestem Maratonką. Teraz czas zabrać się za naukę, żeby w lipcu 2013 móc napisać - jestem studentką lekarskiego :)

Co do 5k i 10k to najbliższe są podczas nadchodzącego weekendu - w Urazie i w Strzelinie. No i Polecam Bieg Gerhardta we Wrocławiu, chyba 13 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem Magda, studiuję w Zabrzu i właśnie mam półmetek studiów. Jako tako nie interesuje mnie szczególniej żaden z przedmiotów, natomiast w perspektywie myślę o ginekologii z endokrynologią, czasem o onkologii, czas pokaże :) Prywatnie uwielbiam oglądać filmy, urządzać parapetówki i przesiadywać na allegro. Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Michał z tej strony, student 1 roku wydziału lekarskiego w Bydgoszczy.

Kurcze, coś czuje że będzie jazda z tym nowym programem, jestem pierwszym rocznikiem co łapie się na nową reformę...

Prywatnie, lubię oglądać filmy / gram w tenisa / i pewnie niedługo będę musiał zaprzyjaźnić się z anatomią...;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć jestem Paulina

Skończyłam już jeden kierunek zootechnika -hodowla koni :-)

Ale jakoś czuje że to nie to ,konie to tylko hobby ,pasja na wolne dni .

Od dziecka jestem związana z medycyną ,zawsze chciałam pomagać innym, robić to co ludzie w moim otoczeniu .

Póki co myśle gdzie pójść pieleniarstwo ,ratownictwo i kierunek lekarski ,ale to tylko marzenia więc zobaczymy jak moje losy się potoczą . Interesuje sie nefrologia ,transplantologią i chirurgią ogólną .

Jestem z Warszawy więc póki co zostaje mi dręczenie lekarzy i pięlęgniarek w Warszawskich szpitalach .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.