Skocz do zawartości

Co czytać?


DAnio

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno napisalem na swoim blogu krytyczny temat dotyczacy nieustannej golizny na onecie, ale tym razem troche bardziej merytorycznie.

Na jakich portalach wiadomosci uznajecie za najbardziej wartosciowe i obiektywne?

Dla mnie dawno temu odpadlo wp.pl w ktorych tematy bylo calkowicie nieadekwatne do tresci. Obecnie raczej zagladam na onet ale szalu nie ma. Czasem wchodze na cnn ale po angielsku nie czyta sie tak latwo i brakuje wiadomosci z kraju.

Pozdrawiam i jestem ciekaw Waszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie czytuję tylko gazeta.pl (nie pytajcie czemu, jakoś tak samo wychodzi) i w zasadzie nie polecam. Sensacje niektóre w stylu Faktu a'la zaatakował mnie kredens, mnóstwo błędów ortograficznych, jeszcze więcej stylistycznych, niektóre artykuły mają po dwa zdania i nie wiadomo o co chodzi. Wp kiedyś czytałam, a teraz jakoś przestałam, ale bez ważnego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku ograniczam się do przeglądówki nagłówków tvn24.pl, gazeta.pl, onet.pl, choć strasznie razi mnie stronniczość tych portali. Do tego jak godzia uważam, że poziom pisaniny na gazeta.pl jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, a większość redaktorów powinno się odesłać do podstawówki po naukę tak ortografii i gramatyki jak i logicznego myślenia ;) Problem z polskimi portalami informacyjnymi odzwierciedla to, co się dzieje w telewizji - każdy kanał przedstawia swoją wersję rzeczywistości. I chyba jedynie przez kompilację różnych źródeł jesteśmy się w stanie czegokolwiek dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja zaglądam regularnie na www.polityka.pl i www.gazetawroclawska.pl jeśli chce informacji z regionu. wp, onet, interia to jeden syf wg mnie i wchodzę tam głównie dlatego, że mam pocztę na wp oraz po to by się pośmiać ;D Szczególnie polecam politykę, bo artykuły są bardzo różnorodne no i można sprawdzić każdego autora. Nie są to jacyś debile z magistrem uzyskanym w koziej wólce piszący o dupie maryni ;)

żeby nie było, że jestem gołosłowny, polecam artykuł:

http://www.polityka....a-polityke.read

niech Was tytuł nie zmyli, to nie tylko o polityce, ale też o pewnym modelu działania placówki medycznej, który na pierwszy rzut oka wygląda na rozrzutny, a tak naprawdę to sama oszczędność i zadowolenie pacjentów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja zaglądam na tvn24.pl oraz dla równowagi na niezalezna.pl. Polecam portal rebelya.pl - nie mają stricte wiadomości z ostatniej chwili, za to mogą pochwalić się ciekawymi wywiadami, analizami politycznymi, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.