Skocz do zawartości
Elefante

staż w Wraszawie

Recommended Posts

Orientuje się ktoś ( na pewno sie ktos orientuje :D), jak jest z miejscami stażowymi w Warszawie? znaczny deficyt i przy krótkim okresie zameldowanie nie ma co się porywac ( bo jest się branym pod uwage w ostatniej kolejności), czy raczej jest tendencja " ucieczkowa" ze stolicy?

Proszę, pomóżcie cokolwiek się dowiedzieć :D!

trzeba mieć roczny meldunek w warszawie lub średnią ponad 4,5 żeby tu robić bez meldunku. Chętnych jest dużo dużo więcej niż m-c, swego czasu publikowali listy z przydziałami do szpitali i odmowami, jak jest teraz nie wiem. bez meldunku można łatwiej (ale też nie na 100 proc.) robić staż w szpitalach podwarszawskich, gdzie ejst mniej chętnych, a jest wcale nie gorzej.

Co do tendencji po studiach, to zdecydowanie nie jest ona ucieczkowa, wręcz przeciwnie.

Dziękuję Wam za odpowiedź! cóż, orłem ze srednia nie jestem, więc chyba moje nadzieje zostały właśnie pogrzebane ;(

A jaki szpital polecacie na odbycie stażu? Zastanawiam się nad Pruszkowem, bo tam też jestem zameldowana, ale rozważam też szpitale w Warszawie.

szpital w pruszkowie - słyszałem b.dobre opinie, nie mając bezpośednio melduku w w-wie dostanie tu stażu nawet mieszkając w Pruszkowie graniczy z cudem. Zresztą nie wiem, nie rozumiem po co tu się tak ludzie zwłaszcza po innych uczelniach pchają? to naprawdę żaden raj, a na pewno bardzo drogi.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.