Skocz do zawartości
Elefante

staż w Wraszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś ( na pewno sie ktos orientuje :D), jak jest z miejscami stażowymi w Warszawie? znaczny deficyt i przy krótkim okresie zameldowanie nie ma co się porywac ( bo jest się branym pod uwage w ostatniej kolejności), czy raczej jest tendencja " ucieczkowa" ze stolicy?

Proszę, pomóżcie cokolwiek się dowiedzieć :D!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba mieć roczny meldunek w warszawie lub średnią ponad 4,5 żeby tu robić bez meldunku. Chętnych jest dużo dużo więcej niż m-c, swego czasu publikowali listy z przydziałami do szpitali i odmowami, jak jest teraz nie wiem. bez meldunku można łatwiej (ale też nie na 100 proc.) robić staż w szpitalach podwarszawskich, gdzie ejst mniej chętnych, a jest wcale nie gorzej.

Co do tendencji po studiach, to zdecydowanie nie jest ona ucieczkowa, wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam za odpowiedź! cóż, orłem ze srednia nie jestem, więc chyba moje nadzieje zostały właśnie pogrzebane ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki szpital polecacie na odbycie stażu? Zastanawiam się nad Pruszkowem, bo tam też jestem zameldowana, ale rozważam też szpitale w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szpital w pruszkowie - słyszałem b.dobre opinie, nie mając bezpośednio melduku w w-wie dostanie tu stażu nawet mieszkając w Pruszkowie graniczy z cudem. Zresztą nie wiem, nie rozumiem po co tu się tak ludzie zwłaszcza po innych uczelniach pchają? to naprawdę żaden raj, a na pewno bardzo drogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi