Skocz do zawartości

Staż w 4WSK Wrocław - szpital wojskowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

z tego co słyszałem w "wojskowym" jest dobrze. Porządek, można się nauczyć, jest się od godziny do godziny, dobra szatnia, dostaje się ubrania i nie ma problemu z wypłatą pensji.

Podzielcie się proszę Waszymi informacjami, a szczególnie wdzięczni byśmy byli za informacje od osób, które staż w wojskowym mają za sobą :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość aSia

Ja jestem w trakcie stażu w szpitalu wojskowym i jestem zadowolona. Każdy dostał 2 komplety ubrań, swoją szafkę, kartę parkingową. Pensja jest zawsze na czas. Plan mamy ustalony już z góry, ale z przestawianiem staży cząstkowych, jeśli komuś coś nie pasuje, raczej nie ma problemu.

Czy można się nauczyć - to już kwestia dyskusyjna i każdy ocenia to inaczej. Ja najbardziej skorzystałam z interny i kardiologii, ale to też najbardziej mnie interesowało. Psychiatrię robi się 2 tyg. na Kraszewskiego, 2 tyg. w wojsku na stresie bojowym. Pediatria - 4 tyg. w Korczaku, 2 tyg. w przychodni na Róży Wiatrów i 2 tyg. neonaty na Brochowie. Ginekologia - część osób na Borowskiej, część na Brochowie. I tak naprawdę, jeśli ktoś jest czymś szczególnie zainteresowany i wykaże chęci, to wszędzie może skorzystać, a jeśli nie to może przemknąć czasem niezauważony;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Robiłam w wojskowym praktyki (te co sie dało) i zawsze ze stażystami jakiś kontakt był, ogólnie byli zadowoleni, no a wychodziło się różnie, czasem jak ktoś chciał zostać na jakimś planowym zabiegu czy adaniu to mógł zostać dłużej (pracuje sie tam jakoś do 14 30) ale jak nie było nic do roboty to do domu można było wyjść nawet o 12 (mówię o stażystach!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od liczby miejsc. Teraz, w moim roczniku było ok. 40 miejsc i generalnie mniej chętnych, więc raczej wszyscy się dostali. Jeśli chodzi o czas, to wszystko zależy od oddziału. Były takie oddziały, gdzie wychodziło się po godzinie, a są takie, że do 15. Rodzinną można skrócić (robić popołudniami w trakcie innego stażu, a jeśli ktoś nie jest zainteresowany, to tygodnie też można zmniejszyć;) Dyżury - raczej bez problemu, zwykle rezydenci podbijają, ale oczywiście można też zostawać. Wszystko więc zależy od tego czy chce się coś robić, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja mam pytanie odnośnie godziny, na którą trzeba się zjawiać na stażu... Czy to jest 7.00 i ani minuty później czy może na niektórych oddziałach nieco później?

I ile osób (stażystów) jest na danym oddziale, jest szansa "dopchać" się do zabiegów czy trzeba się o nie bić ? ;)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.