Skocz do zawartości

studia medyczne i praca


cynka

Rekomendowane odpowiedzi

...ja jak udzielałem korków to nie trafił mi się nigdy nikt na stałe - raz trafiła się jakaś jedna osoba która semestr zawaliła to 3x się z tą osobą spotkałem - zazwyczaj to jest tak że dzwonią, bo jutro sprawdzian a dziecko nic nie umie...

Mój rekord to około 40 osób, które przeszły przez moje ręce w czasie przedsesyjnym. Musiałem brać po kilka osób na raz, bo nie wyrabialem się czasowo.

Po takim rajdzie rzucilem to w cholerę. Plusem niewątpliwie były stawki, ale stwierdziłem, że wolę jednak mniej stresu w życiu, Zwłaszcza przed sesją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o pracy zarobkowej wprawdzie nie myślałam, ale jakiś czas temu zostałam wrobiona w korepetycje z chemii, a że to była córka koleżanki mamy to nie było za bardzo jak odmówić, więc poszłam i powiem tyle - podziwiam ludzi którzy się tym zajmują, ja po godzinie miałam dość. Może też nie wszyscy uczniowie są tacy, ale naprawdę ciężko jest nauczyć bilansować reakcje redox osobę, która na poziomie szkoły średniej nie bardzo potrafi dodawać, że już o mnożeniu nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja udzielałem kiedyś korepetycji dziewczynce z gimnazjum która nie wiedziała ile to jest 6 x 8 xD

Kot, takie korki też bym chciał udzielać :P Co do udzielania korepetycji w liceach - faktycznie ode mnie też przynajmniej dwie koleżanki udzielają takich i to chyba z zadowoleniem uczniów, ale... czy podjęlibyście się np przygotowywania takich osób do matury, której wynik ma w znaczącym stopniu wpłynąć na to czy ktoś sie dostanie np na AM? Ja bym z chęcią udzielił korków komuś kto np. chce zdać sprawdzian czy ... no niech będzie zdać maturę po prostu, ale kandydata na AM ... hm ;)

zalezy z czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to będzie kandydat na medycynę to można się tak postarać, żeby potem mieć w pracy mniejszą konkurencję xD

a tak na poważnie to już niczego z liceum nie pamiętam i żeby udzielać komuś korepetycji musiałbym się tego wszystkiego od nowa nauczyć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to będzie kandydat na medycynę to można się tak postarać, żeby potem mieć w pracy mniejszą konkurencję xD

a tak na poważnie to już niczego z liceum nie pamiętam i żeby udzielać komuś korepetycji musiałbym się tego wszystkiego od nowa nauczyć...

jakby to ująć : rozumiem ten bóóóllllllll...... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.