Skocz do zawartości

Opinie o lekarskim w Łodzi


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać Was o opinie o uczelni. Jaka jest atmosfera? Panuje wyścig szczurów czy jest w miarę znośnie? Jakie jest Wasze zdanie o kadrze? Jak traktują studentów?

I czy to prawda, że jest dużo egzaminów ustnych, dlatego studenci nie są przygotowani do zadań testowych, dlatego "zdawalność" LEPu jest niższa niż na innych uczelniach?

Własnie czekam na wyniki matur i chciałabym już teraz dowiedzieć sie jak najwięcej o uczelniach icon_smile.gif

Oprócz tego, jeżeli zgodzilibyście się na umieszczenie Waszych wypowiedzi (lub fragmentów) na moim blogu (medycyna2012), to może udałoby się też pomóc w wyborze innym icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że ludzie nie czytają statystyk i kierują się przestarzałymi wiadomościami z 10 ręki? Prawidłowe pytanie brzmi: dlaczego cywil jest w czołówce, a wojskowy na końcu?

Jakiegoś szczególnego prześladowania nie doznałam, kadra niższa raczej fajna, wyższa czasem strzela fochy (odwrotnie proporcjonalne do "ważności" przedmiotu), ale to ogólnouczelniana tendencja. Czasem bałagan, ale bez zbędnego ciśnienia, w sumie w ciągu trzech lat raczej znośnie. Niestety nie widzę tu niższych roczników a szkoda, bo obecny trzeci uciekł przed operacją Sukces:P i praktycznie co roku po naszym przejściu następuje zmiana w jakimś ważnym zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, w ostatniej sesji LEPu lekarski w Łodzi zajął 1. miejsce; więc chyba tak najgorzej nie jest. W sesji poprzedniej było to bodajże miejsce trzecie.

Prawie wszystkie egzaminy są w tym momencie testowe, sporo z nich jest przeprowadzanych na komputerach, nie ma więc mowy o jakiejś niesprawiedliwości. Wyścig szczurów oczywiście jest, jak wszędzie, ale to między ludźmi walczącymi o stypendium, najwyższe oceny itp. Z kadrą nigdy problemów nie miałam, jestem bardzo zadowolona z wyboru uczelni, wiele zmienia się na lepsze w stosunku do lat poprzednich. O woj-leku wypowiadać się nie mogę, bo tam nie studiuję, więc nie wiem dlaczego LEP tak kiepsko im idzie :P

Mnie już objęła 'operacja SUKCES', oprócz większego nawału nauki wiele to nie zmienia, może tylko istnienie fakultetów do wyboru i teoretycznie lepsze skoordynowanie tematów np. fizjologii i patofizjologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.