Skocz do zawartości

Preferencje Muzyczne Studentów Medycyny


jjj

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że się i wtedy wsłuchiwało w te utwory, chociaż nie każdy jest adekwatny do sytuacji w której się znajdowaliśmy... aaaale np. Nie ma dróg na skróty (Grammatik) jest ponadczasowy i ma dobry przekaz dla każdego pokolenia wg mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się i wtedy wsłuchiwało w te utwory, chociaż nie każdy jest adekwatny do sytuacji w której się znajdowaliśmy... aaaale np. Nie ma dróg na skróty (Grammatik) jest ponadczasowy i ma dobry przekaz dla każdego pokolenia wg mnie :)

Cieszę się, że w wieku 8 lat ( zazdroszczę też ) rozumiałeś to co chcieli przekazać ;) "A jebać mi się chcę", "Cała sala zapierdala", to chyba jedne z najbardziej znanych utworów Liroya, bardzo duzo agresji w tych jego starych płytach jest. Słuchało się tego rapu, ale nie wiedziało się o czym nawijają, no ale jeśli za dzieciaka tak było i miało przekaz, to co teraz? Już jest to za płytkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inne preferencję muzyczne , inne spojrzenie wtedy to bylo coś zakazanego pamietam jak matka skonfiskowała mi kasetę z uwagi na słowictwo .

Końcówka lat 90 w moim mieście to był okres gdzie z okna było widać dużo bójek żuli , kibice po meczach rzucali śmietnikami , zdeprawowani skinhead'zi okradali ludzi a w niedalekiej odległości była kamienica zamieszkała przez degeneratów pochodzenia polskiego jak i romskiego znęcający się nad dziećmi

Dużo z tekstów liroy'a można było zobrazować , np piosenkę "Ciemna strona rodzicielstwa"

Pod szkoła podstawową a w takich krzakach stała ławeczka z góra butelek po rozpuszczalniku i gdzie nie gdzie strzykawek

Albo jak na dyskotece szkolnej leciala głucha noc a dyrektor wyrzucał " kolegów" z klasy obok za to że pijani przyszli ( a to była chyba 5 klasa podstawówki )

Płyta efekt formacji fenomen jest już mniej agresywna

Jak ma się 10-12 lat ale interesuję się światem , czyta gazety typu Newsweek , polityka itd to muzykę z gatunku hip-hop można odbierać nie tylko jako coś rytmicznego

Każdy jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.