Jump to content

Recommended Posts

Mam do sprzedania fartuszek kupowany w uniformix.pl, dokładnie ten model: http://www.uniformix...rekaw-JC17.html

Rozmiar 40.

Długie rękawy, długość do kolan, standardowy kołnierz, trzy pojemne kieszenie (mały szczeklik, stetoskop, długopisy i wszelkie inne pierdoły mieszczą się bez problemu).

Używany rok, zadbany, ma na lewej dolnej kieszeni na szwie rozprucie długości ok. 1 cm, poza tym bez uszkodzeń, plam, dziur.

Cena: 39zł

Wysyłka: zależy jak kto chce. We Wrocławiu można odebrać osobiście w okolicy kampusu AM. (teraz już UM ;) )

Fotki real, wymiary, cokolwiek na życzenie.

Kontakt: PW/ten temat. GG: 6268221

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By hypersonic
      Początek nowego etapu na ścieżce zawodowej jest okazją do tzw. "nowego otwarcia" zastanawiam się więc nad stylem codziennego ubioru do pracy.
      Całe studia stosowałem odzienie cywilne przykryte fartuchem + białe klapeczki z zakrytymi palcami.
      Tak zaczynała również większość moich znajomych którzy jednak z biegiem lat dryfowali w różnych kierunkach.
      Spotkani na przestrzeni lat lekarze również stosowali bardzo zróżnicowane wariacje.

Jak Wy drodzy koledzy i koleżanki ubieracie się w pracy ?
      Codzienne odzienie (np spodnie + t-shirt) przykryte fartuchem (długi, krótki rękaw ?), codzienny dół połączony z bluzą medyczną, medyczny dół i góra (czyli medyczny scrub jakby wprost wykradziony z bloku  ) czy może inne wariacje typu medyczne spodnie w połączeniu z cywilną górą ?

Co z obuwiem, klasyczna biel czy szaleństwo kolorów; klapki czy może tenisówki ?

Zapraszam do dzielenia się koncepcjami na fachowe OOTD.
    • By meomartino
      Hej,

potrzebuje sobie kupić nowy fartuch, albo cały komplet. Polecicie jakiś sklep z dobrym asortymentem?
      We Wrocławiu był super lumpex medyczny na piastowskiej bodajże, ale niestety nie widziałem żeby dalej dzialał.

Dzięki!
    • By magdalenaj1
      SPRZEDAM KSIĄŻKI I MATERIAŁY NA 1 ROK LEKARSKIEGO (Wydział Lekarski) !!!
       Pogrupowałam je przedmiotami, posegregowałam i czytelnie porozdzielałam. Dołączam też własne opracowania tematów pisane z różnych podręczników, najbardziej aktualne giełdy na niemal wszystkie egzaminy i zaliczenia oraz wiele różnych pomocnych notatek i materiałów, które zgromadziłam lub opracowałam przez cały rok.
             Korzystając z nich zdałam obydwie sesje w 1 terminach na bardzo wysokie oceny.

Szczegółowe informacje pod numerem:
      tel. 661-591-054

• By piespepe
      Mam do sprzedania kserowki, opracowania pytań, książki używane różne i różniste w dobrej cenie od 1 do 6 roku studiow- zalegają zainteresowanych proszę o kontakt piespepe@gmail.com
    • By Kruszyna Kruszynka
      Książki szukające nowego właściciela :
      ANATOMIA :

3. M. J. Turlough neuroanatomia (napisana bardzo przystępnym językiem – polecam)
      22. A. Bochenek anatomia- nowe wydanie (niebieskie)  tom I, II, III, IV, V 
      28. McMinn 
      32. Yokoshi nowe wydanie + tablice nerwów, naczyń i mięśni GRATIS!

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA :

7. N. Raby radiologia w stanach nagłych
      23. B. Pruszyński radiologia 
      24. Daniel, Pruszyński radiologia 

LITERATURA DO GENETYKI :
      9. T. Brown genomy 
      10. J. Bal biologia molekularna z elementami genetyki klinicznej (bardzo przydatna pozycja)
      13. I. Hausmanowa- Petrusewicz choroby nerwowo- mięśniowe (egzemplarz unikatowy)
      14. E. Passarge genatyka (bardzo przydatna książka , naukowo i klinicznie)
      16. Badanie podmiotowe i przedmiotowe 
      17. P. Winter genetyka krótkie wykłady   

ZAPRASZAM !
      Kontakt przez facebook Kruszyna Kruszynka lub e- mail : kruszyna@teatralni.swe.pl
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.