Skocz do zawartości

Lekarze TVN


DAnio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Jako prawdziwy patriota nie oglądam TVNu ; )

A tak na serio ten serial to dno i kilometr mułu. Beznadzieja, ckliwe, nudne, mdłe. Z seriali medycznych to oglądałem jedynie House'a i ostatnio The Knick.

Zgodzę się z tobą kolego. Nie wiem jak można oglądać taki syf nic ciekawego nie wnosi totalna porażka takich filmów nie powinno być w telewizorze, ale lecą na jedno kopyto tak jak dlaczego ja czy coś w tą deseń. Takie przekłamania śa w tych serialach tragedia największa tragedia, że to ludzie oglądają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN ostatnio pokazali jak w serialu "Szpital" gość miał założony gips na nogę przy założonych spodniach :) I mnie zastanawia czy to jest kręcone w prawdziwym szpitalu? A dokładniej czy ten cały sprzęt jest prawdziwy? Bo wszędzie płacz że w szpitalach brakuje nawet łóżek, a sporo tego wykorzystują do jakiegoś gó***nego pseudodokumentu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam fragmenty pierwszego odcinka i muszę przyznać że oni chcieli chyba nakręcić coś pomiędzy Na dobre i na złe a serialem Chirurdzy (bliżej tego drugiego) ale chyba im nie wyszło. Chirurgów przynajmniej 3 sezony widziałam tego nawet nie wytrzymałam 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN ostatnio pokazali jak w serialu "Szpital" gość miał założony gips na nogę przy założonych spodniach :) I mnie zastanawia czy to jest kręcone w prawdziwym szpitalu? A dokładniej czy ten cały sprzęt jest prawdziwy? Bo wszędzie płacz że w szpitalach brakuje nawet łóżek, a sporo tego wykorzystują do jakiegoś gó***nego pseudodokumentu :/

 

Jeśli płacą więcej niż NFZ to nie widzę problemu w wykorzystaniu szpitalnego szrotu do tego typu "produkcji" ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy o lekarzach w ogóle maja niewiele wspólnego z rzeczywisością, a potem ludzie myślą że tak jest w rzeczywistości i dziwią się dlaczego tak nie jest. Tego serialu nie oglądałam akurat i raczej nie zamierzam oglądać w najbliższej przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.