Skocz do zawartości
Newman

MedFor.me - Odświeżamy!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne zwróciliście uwagę od jakiegoś czasu nasze forum przechodzi pewne drobne zmiany:

1) Porządkowanie działów

2) Zwiększanie wygody korzystania (odchudzanie strony głównej ;) )

3) Wkrótce rozpoczniemy nabór na moderatorów-ochotników

...

W tym miejscu zachęcam do dzielenia się Waszymi opiniami - czy jest coś, co warto zmienić / poprawić / ulepszyć w funkcjonowaniu MedFor.me? Czekamy na Wasze sugestie...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było zamiast tabeli "ostatnio dodane tematy" dać "ostatnie posty" czy coś w tym deseń. Osobiście bez logowania orientowałbym się czy ktoś ostatnio napisał coś w jakimś temacie. "Ostatnio dodane tematy" nie dają mi dokładnej informacji, czy coś się zmieniło od mojej ostatniej wizyty ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rys, przecież w prawym górnym rogu, tuż obok regulaminu, jest opcja "zobacz nową zawartość" - tam się wyświetlają i nowe tematy, i nowe posty w starych tematach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, ale dopiero po zalogowaniu możliwe jest skorzystanie z opcji "zobacz nową zawartość", którą nota bene bardzo sobie chwalę : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha, to sorry :) jestem zalogowana właściwie na stałe, więc nawet tego nie zauważyłam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rys - szykowałem swojego czasu rozwiązanie, o którym piszesz, ale nie wyglądało to jakoś zbyt korzystnie. Potem ze względu na opcję, o której pisała godzia, zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania.

A powiedz - Ty nie logujesz się automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A, mam takie zboczenie że gdziekolwiek jestem, zawsze przed wyłączeniem zakładki klikam logout ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi