Skocz do zawartości

przyspieszenie zapamietywania - szczegolnie material "pamieciowy"


pawel_zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi Twoje wypowiedzi zaczynaja przypominac szarlatanerie, a sugestie są wysoce niebezpieczne. Prosze o absolutne zaprzestanie kontynuowania rozmowy nt elektrowstrząsów dokonywanych domowymi lub komercyjnymi metodami majacymi na celu podwyzszenie zdolnosci do zapamietywania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi Twoje wypowiedzi zaczynaja przypominac szarlatanerie, a sugestie są wysoce niebezpieczne. Prosze o absolutne zaprzestanie kontynuowania rozmowy nt elektrowstrząsów dokonywanych domowymi lub komercyjnymi metodami majacymi na celu podwyzszenie zdolnosci do zapamietywania.

Krytykowac kazdy potrafi. Napisalem to do czego doszedlem - jak znasz cos innego co naprawde dziala to napisz na forum lum maila.

Nie szukam marketingowego belkotu co to podaje dane z sufitu (patrz np. reklamy systemu SITA - ktory tez kiedys testowalem i wyniki wyszly o wiele gorsze niz to co oni podaja - czyli podali nieprawde wzieta z sufitu).

Nie szukam placebo bo placebo u mnie nie dziala - ja uwieze ze cos dziala dopiero jak zobacze ze to dziala (dodatnie sprzezenie zwrotne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propagujesz wysoce niebezpieczne eksperymenty a ktoś może pójść w twoje ślady .

W okolicznościach  nieszczęścia jakim mogą one skutkować powiązanie forum z szerzeniem takich metod nauki jest czymś czego osobiście wolałbym uniknąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Udało się bez prądu? Kłamiesz, na pewno miałeś chociażby baterie AA do lizania w kieszeni!

/A temat w sumie do zamknięcia, bo widzę że żadne argumenty do kolegi Pawła nie trafiają i twardo brnie on w swoje teorie, które są po prostu niebezpieczne. Jeszcze osoba z zewnątrz (w końcu jest to forum otwarte) skłonna jest pójść w jego ślady.

 

Edita:

Kot, gratulacje ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musi mi się udać 6 razy i kończę te cholerne studia!! Jupi! :D

 

Do tej pory nie używałem żadnych metod wspomagających i radziłem sobie bez problemu (no może z drobnymi kołopocikami, ale zawsze gładko). Po 5,5 roku medycyny mogę stwierdzić, że nie taki diabeł straszny jak go malują i nie należy przesadzać z nauką. Główny problem leży w tym, że nawet jeśli ktoś ma siłę i chęci, żeby powtarzać i pielęgnować wiedzę zdobytą wcześniej to nie ma na to czasu bo leci przedmiot za przedmiotem.

 

Dlatego moim zdaniem nie warto się za dużo uczyć bo i tak się zapomni potem 70% tych rzeczy. Warto zbudować sobie solidne podstawy patofizjologiczne i internistyczne (głównie krążenie, oddychanie, trawienie, nerki, STANY NAGŁE) i jednocześnie spróbować zagłębiać się w praktyce w wybraną przez siebie dziedzinę medycyny (szaleć na dyżurach, w kołach naukowych).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banować nie będziemy raczej ale przychylam się do sugestii o zamknięciu tematu bo w moim odczuciu się wyczerpał 

 

Kluczem do nauki jest powtarzanie , biologicznych ograniczeń się nie przeskoczy , rażenie prądem może skutkować dziwnym zachowaniem w sferze internetu 

 

Zamykam dyskusję ale nie usuwam ku przestrodze jednakże odradzam proponowane powyżej metody

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.