Skocz do zawartości

Dlaczego ja, trudne sprawy itd.


tubiMD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałem Was zapytać o zdanie nt tych programów... Szczerze przyznaję, że ja jestem zdegustowany, że coś takiego leci w najwiekszych polskich stacjach! I bynajmniej nie chodzi mi tu o jakość aktorów (to swoją drogą) ale o TREŚCI!!! Każdy odcinek jest naładowany tak dużą dawką negatywnych emocji, żółci, promowania zachowań przeciwko życiu w przyjaźni, rodzinie, a propagujący zdrady, kłamstwa, że robi mi się niedobrze!

 

Jest to wg mnie najlepszy przykład jak telewizje bezwzględnie obchodzą się ze swoimi odbiorcami - trzeba taniej produkcji, która jest przerywana reklamami, żeby dużo zarobić, to co? Robimy seriale, które oparte są o poniżające, uwłaczające afery...

 

Tak, wiem, że seriale, w których ludzie by się szanowali, w których pokazywane by było jak może wyglądać zdrowy związek mogły by być mniej emocjonujące. ALE nie znaczy to, że ciągle mają być tłuczone zdrady, rozwody i sposób w jaki Ci ludzie się do siebie odzywają... dziwota potem, że rośnie nam pokolenie młodych hejterów.

 

TVN, Polsat wstydźcie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. "Pamiętniki z wakacji", to było to! Na drugim roku, gdy miałem mało zajęć, chodziłem do znajomych i po obejrzeniu jakiegoś meczyku odpalaliśmy kolejne piwo i streamowaliśmy wyżej wspomniany program ; )

A tak na poważnie, to zastanawiam się kto to tak naprawdę ogląda, że w ogóle opłaca się coś takiego produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie bagatelizować mojego ważnego dla mnie tematu ;) (Piwko piwkiem ;) )

 

Opłacać, opłaca się na pewno i to bardzo, bo reklamodawcy płacą za reklamy w przerwach, a oglądalność na pewno jest! Leci w takich godzinach, że jak ktoś włącza tv to leci i ogłupia i słucha jednym uchem, a najgorzej jak się wciągnie (nie ukrywam, że sam oglądałem 2-3 razy tyle, że bardziej z ciekawości o co chodzi i doprowadziło mnie to w końcu do powyższych wniosków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie daje rady obejrzeć całego odcinku tego typu bzdur. Zwykle po 5 min wyłączam tv i rzucam pilotem o ścianę. Nie wiem czemu, ale zawsze podobnie miałem z Modą na Sukces. :-P
Zresztą odkąd jestem na studiach nie mam telewizora i bardzo dobrze mi się tak żyje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mnie zastanawia, kto to ogląda, bo skoro nadal takie programy są na antenie i się jeszcze w dodatku mnożą znaczy, że mają widownię :P

 

dlatego najlepiej nie mieć telewizji ;P bezpieczniej dla mózgu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizora nie mam od czasów szkoły średniej. Mam za to niestety internet i youtube'a, a tam można znaleźć praktycznie wszytko.

Kiedyś kumpel znalazł nawet parodię trudnych spraw. Miała być parodia, a gra aktorska jest o niebo lepsza niż w oryginale. Czyżby byłby to argument za tym, że "paradokumenty" pokazują dno od spodu i czegoś gorszego już się nie da wymyślić?

Dla ciekawskich:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam że w ramach odmóżdzania pare razy po powrocie z uczelni to oglądałem, gra "aktorów" nieźle poprawiała mi humor :-P

Na pewno nie da się tego oglądać na dłuższą mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zażenowana poziomem scenariusza każdego odcinka, ale nie wiem, czy zauważyliście, że będzie tego typu seriali coraz więcej! TVN już się szykuje od połowy lutego na 2 nowe seriale paradokumentalne i jeden będzie nosił tytuł SZPITAL :D Pewnie nie możecie się doczekać ;)
A wracając do trudnych spraw... Z racji, że wszystkie polsatowskie kiepskie produkcje kręcone są we Wrocławiu, w ktorym mieszkam od urodzenia, zauważyłam, że oglądanie od czasu do czasu tego syfu skutkuje oglądaniem wielu znajomych twarzy i, uwaga, domów oraz mieszkań! Nawet nie wiecie, ile radości sprawia ujrzenie np.nielubianego nauczyciela w takim serialu... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.