Skocz do zawartości

Dlaczego ja, trudne sprawy itd.


tubiMD

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem takie rzeczy w prywatnych telewizjach, polsatach i tvn'ach, ale ostatnio coś podobnego mignęło mi na TVP2 ;o !! Coś o problemach w szkole, może zamiar miał być inny, ale gra aktorska, fabuła i te sprawy stawiają to na równi z Trudnymi Sprawami...

No i jeszcze nowy hit - "Wawa non stop" - pozostawię bez komentarza -.- :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla mnie to jest jakaś masakra. Widziałam ze 2 odcinki, żeby sobie wyrobić opinię. Fakt, że te cuda mają na tyle dużą oglądalność, że opłaca się je produkować na kilogramy jak dla mnie świadczy o jakimś kompletnym bezwładzie umysłowym oglądających. Te programy po prostu są żadne, tu nawet nie chodzi o to, że jakieś kontrowersyjne. O niczym, byle jak zrobione, byle jak zagrane. Trzeba nie mieć już chyba nic do roboty i nie mieć w ogóle szacunku do siebie jako widza żeby spędzać czas nad taką papką i dawać komuś na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w tym Szpitalu przyszła jakas ciężarna z bólem brzucha. Od niechcenia rzuciłem że na pewno będzie miała zespół HELLP. Zaraz potem na ekranie pojawiła się wypudrowana buźka jakiegoś doktorka który próbował rozwinąć ten skrót, ale zaplątał mu się język jak próbował powiedzieć "małopłytkowość". Nie wiedziałem, że mam takie talenty diagnostyczne. :)

 

Realizmu za grosz. Beznadziejne aktorstwo. Licealny teatrzyk. Opowiadanie głównie za pomocą dialogów - na muzykę, obraz, dźwięk, inteligentny scenariusz i jakiekolwiek efekty specjalne już zabrakło kasy. Nie oglądam bo nie jestem w stanie spojrzeć na tą żenadę (zupełnie jak na mecze naszych kopaczy piłki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ludzie wolą oglądać problemy niż sielskie życie, szczególnie Polacy. Lepiej patrzeć, że ktoś ma gorzej niż lepiej. Tak jak to było w jakimś filmie gdy Polacy się modlili, to prosili o to, żeby było źle ich sąsiadom, zamiast żeby im samym żyło się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierdolcie sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego skurwysyna. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka."

 

Nie mogłem się powstrzymać : >

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.