Skocz do zawartości
Mors Incipiens

Karta Multisport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy wiecie, gdzie we Wrocławiu na stażu można dostać kartę Multisport? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy szpitale na Skłodowskiej i na Kamieńskiego oferują te karty stażystom, ale informacja z innych miejsc jest również mile widziana.

Pozdrawiam,

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Na Skłodowskiej (SPSK 1) nie ma multi sporta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to brzmi trochę utopijnie, żeby szpitale oferowały swoim pracownikom kartę multisport (paradoksalnie), chociaż nie powiem, że byłoby to naprawdę super rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może utopijne, ale nie oderwane od rzeczywistości :P Szpital na Borowskiej daje stażystom kartę Multisport :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może utopijne, ale nie oderwane od rzeczywistości :P Szpital na Borowskiej daje stażystom kartę Multisport :)

W sumie i tak tam nic nie robią, więc niech chociaż pochodzą sobie na basen albo siłownię xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie trochę poza tematem, słyszałam ,że w szpitalu wojskowym jest jakiś dodatek na święta,czy w innych szpitalach też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha, no jak na Borowskiej dają multisporta, to muszę się poważne zastanowić, czy może jednak lepiej nie pójść tam na staż :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja podczas stażu miałem kartę multisport i krozystałem regularnie.
Przynajmniej przez pierwsze pół stażu, później już nieco rzadziej, ale fajnie jest wstać wcześniej i przed pracą popływać godzinę- później 3 minuty jazdy i borowska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borowska nie daje nikomu karty Multisport. Natomiast będąc pracownikiem na Borowskiej można ją kupic - kadry potrącają odpowiednią kwotę z pensji. Nie ma niczego za darmo.

Mitem jest także stwierdzenie, że na Borowskiej jest mnóstwo wolnego czasu. Szczególnym zjawiskiem jest to, że ów mit powtarzają osoby, które nigdy nie były tam na stażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi