Skocz do zawartości

Jaką uczelnię wybrać?


Adam Trepner

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja polecam Bydgoszcz - nie ma jakoś bardzo chamskiego piłowania i uwalania na siłę, jak się nauczysz to zdasz. Zajęcia w miarę ciekawe, bardzo sympatyczny klimat, wzajemna pomoc między rocznikami ;)

hehe :D ja słyszałam od koleżanki z roku niżej niż Twój dużo gorsze opinie ;) jedyne. co jest fajne, to znajomi ze studiów, a nauka na tym nowym programie - przerąbana jak wszędzie

 

to fakt, osoby idące nowym programem mają chyba gorzej - ale sama w sobie ta rewolucja w studiach medycznych to taki strzał w kolano, nowa kierowniczka katedry Biochemii ponoć szaleje (ja zdawałem jeszcze u starego profesora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To może potwierdzisz bądź zdementujesz - chodź nie wiedzę powodu dla którego moi znajomi mieliby kłamać.

Czy to prawda że wśród kadry zdarzają się takie psychole że poprawki urządzają no o 22 czy 6 rano wszystko tylko po to by złamać psychicznie studenta ?

 

Był jeden asystent, który kazał przychodzić na którąś poprawkę o 6 czy 7 :P ale już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

To może potwierdzisz bądź zdementujesz - chodź nie wiedzę powodu dla którego moi znajomi mieliby kłamać.

Czy to prawda że wśród kadry zdarzają się takie psychole że poprawki urządzają no o 22 czy 6 rano wszystko tylko po to by złamać psychicznie studenta ?

 

Był jeden asystent, który kazał przychodzić na którąś poprawkę o 6 czy 7 :P ale już go nie ma.

 

Poki swoją drogą, ale jeszcze był Łukasz "Nutria" P. z Katedry Anatomii ... ktoś wie czy jeszcze straszy w KatoPato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

hej,

A ja odkurzę ten temat, mam w planach stomatologię - jak na razie to tylko plany i nie wiem, gdzie byłoby najlepiej złożyć papiery, daje sobie świetnie radę z matmą, biologią, ale z fizyką zawsze było u mnie słabo i trójkowo moja kuzynka dostała się za drugim razem do Warszawy, ale czy dotrwa do końca nie wiadomo, bo wydaje się jej (po praktykach!), że jednak to nie medycyna była jej powołaniem, chociaż radzi sobie całkiem nieźle, co myślicie o Wrocławiu albo Poznaniu? jak nic nie wyjdzie, to zawsze mogę iść do jakiegoś "Medyka" i zostać asystentką stomatologiczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.