Jump to content

Recommended Posts

Hej!  :) mam takie pytanie, czy jest tu ktoś, kto przenosił się z Katowic do Szczecina? Jeśli komuś się udało, lub zna taką osobę będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Rozumiem, że muszę zgłosić się do dziekanatu o dokładne info, ale fajnie by było dowiedzieć się wszelkich praktycznych rozwiązań od strony studenta :P Jeśli ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, to prosiłabym o odpowiedź :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Siqence
      Szukam korepetytora który bardzo dobrze przygotuje mnie z biologii na maturę (zależy mi na lekarskim) od 1 klasy liceum. Jeśli ktoś zna proszę o podanie kontaktu:)
    • By Ewaawa
      Więc moja sytuacja wygląda tak, że mam do wyboru medycynę w Bydgoszczy na cm umk lub  na śumie w Zabrzu. Obie uczelnie zajmują skrajne miejsca w rankingach: Zabrze jest 8, Bydgoszcz 16. Dodatkowo przez kilka lat studenci z cm umk zdawali najgorzej LEK. Jestem rozdarta pomiędzy tymi dwoma uczelniami, a czasu zostało nie wiele. Czy jest różnica na jaką uczelnię pójdę? Obawiam się, że na tej lepszej nie poradzę sobie. Odległość obu miast od mojego rodzinnego miasta jest mniej więcej taka sama, więc jeden z najważniejszych argumentów mi odpadł.
      Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy uczelniami? Wybór uczelni będzie miał wpływ na moją przyszłą karierę? 
    • By KarolinaLisiecka
      Hej Mam do wynajęcia pokój w samym centrum Szczecina przy Galaxy. Mieszkanie w pełni wyposażone. Spokojne miejsce do nauki. Kontakt 601 572 746. https://www.olx.pl/oferta/przestronny-malczewskiego-blisko-galaxy-akademia-morska-wifi120-CID3-IDhIGtZ.html AKTUALNE

• By audrey
      Hej, jestem studentką pierwszego roku stomatologii w Łodzi i poszukuję osób, które próbowały (bądź mają takie osoby wśród swoich znajomych) przeniesc się ze stomatologii na woj-lek/lek, ew. udało im się przepisac chociaż częsc ocen. Wiem, że to trudna sprawa, granicząca z cudem, aczkolwiek tonący brzytwy się chwyta moja sytuacja jest dosc zawiła, bo w zeszłej rekrutacji starczyło mi punktów na woj-lek, aczkowiek po długich przemyśleniach (za dlugich) podjęłam decyzję, której teraz żałuję. Byłam w dziekanacie, pani powiedziała mi, że podstawą jest oczywiście zaliczenie pierwszego roku, potem dezycja należy już od dziekana. A więc, jest ktoś kto może slyszał o takich roszadach? Dodam, że mam dosc dobra średnią i jak na razie wszystko zaliczam w pierwszym terminie (może mogloby mi to jakoś pomóc). Z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi
    • By Calvin
      Witam.

Jestem tegorocznym maturzysta i mam pytanie odnoście specjalizacji.Czy jeśli skończe studia medyczne na śum w Katowicach to specjalizacje moge robić w dowolnie wybranym mieście?Czy tylko w Katowicach?
      Zastanawiam się również nad uczelnią medyczną i dlatego prosze was o rade.Czy uważacie , że Katowice to dobry wybór?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.