Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Lulu
      Forumowicze! 
      Potrzebuję waszej porady. Jestem w klasie maturalnej, rozszerzam chemię, fizykę i matmę (początkowo miał byc biol-chem, ale w ostatniej chwili zmieniłam swoj wybór). Mimo wszystko teraz kiedy myślę o studiach żaden inny kierunek nie wydaje mi sie tak ciekawy jak właśnie medycyna i nie umiem wyobrazic sobie siebie w innym zawodzie. Wiem, że studia są ciężkie, a na dodatek musiałabym w wakacje nadrobić całą biologię. Myślicie że jest to osiągalne i mogłabym próbować dostać się jeszcze w tym roku do Łodzi na lekarski, czy może próbować coś bardziej zwiazanego z moim profilem i napisać biologię w przyszłym roku?
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
    • By hihi
      Proszę o pomoc, bo jestem całkowicie rozdarta... Waham się między UMB, UMED i GUMED (lekarski) i nie wiem która uczelnia będzie najlepszym wyborem. Nie mam też bezpośredniego kontaktu ze studentami, którzy mogliby przedstawić wady i zalety swojej uczelni i miasta, dlatego proszę o to Was. 
    • By Pako1996
      Witam serdeczenie. Mam problem, mianowicie dostałem się na lekarski do Bydgoszczy i do Łodzi i nie wiem co wybrać. Jakie są wasze opinie o tych uczelniach? Czym sie sugerować (oprócz odległości od domu)? Liczę na szybką pomoc

/Dołączam również pytanie czy ktoś wie jak wygląda sprawa przenoszenia się z tych uczelni do Wrocławia? Czy różnice z przedmiotami są na tyle małe że po roku można sie przenieść, czy może dopiero po dwóch albo wcale?
    • By Karolina Mańkowska
      #‎pielęgniarstwo‬ ‬‪#‎Łódź‬ 
      Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat studiowania pielęgniarstwa w Łodzi. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób już studiujących mile widziane

• By magdalenaj1
      SPRZEDAM KSIĄŻKI I MATERIAŁY NA 1 ROK LEKARSKIEGO (Wydział Lekarski) !!!
       Pogrupowałam je przedmiotami, posegregowałam i czytelnie porozdzielałam. Dołączam też własne opracowania tematów pisane z różnych podręczników, najbardziej aktualne giełdy na niemal wszystkie egzaminy i zaliczenia oraz wiele różnych pomocnych notatek i materiałów, które zgromadziłam lub opracowałam przez cały rok.
             Korzystając z nich zdałam obydwie sesje w 1 terminach na bardzo wysokie oceny.

Szczegółowe informacje pod numerem:
      tel. 661-591-054

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.