Skocz do zawartości
Matebugate

Nauka praktycznych czynności medycznych we Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi drodzy koledzy gdzie we Wrocławiu mógłbym się nauczyć wkłuć, szycia i innych czynności niezbędnych lekarzowi (nawet jak nie potrzebnych nie umienie tego to wstyd) w praktyce? O praktykach zawodowych można zapomnieć, nic praktycznie się tam nie nauczyłem, krew może 2 razy pobrałem a i tak z kłopotami, parę zastrzyków i tyle. Są jakieś miejsca gdzie można się tego nauczyć w miare spokojnej atmosferze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi drodzy koledzy gdzie we Wrocławiu mógłbym się nauczyć wkłuć, szycia i innych czynności niezbędnych lekarzowi (nawet jak nie potrzebnych nie umienie tego to wstyd) w praktyce? O praktykach zawodowych można zapomnieć, nic praktycznie się tam nie nauczyłem, krew może 2 razy pobrałem a i tak z kłopotami, parę zastrzyków i tyle. Są jakieś miejsca gdzie można się tego nauczyć w miare spokojnej atmosferze?

a w którym szpitalu byłeś na praktykach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo zależy od tego, czy starasz się cokolwiek robić. Niestety takie są najczęściej realia, że musisz chodzić za swoim przełożonym i mu jęczeć, że chcesz się wkłuć albo coś zszyć itp. Chociaż do szycia przydałyby się jakieś podstawy szycia na kurczaku czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo zależy od tego, czy starasz się cokolwiek robić. Niestety takie są najczęściej realia, że musisz chodzić za swoim przełożonym i mu jęczeć, że chcesz się wkłuć albo coś zszyć itp. Chociaż do szycia przydałyby się jakieś podstawy szycia na kurczaku czy coś.

Dzięki za odpowiedź. A masz może jakieś miejsce przyjaźnie nastawione do studenta? Może któreś z kół naukowych oferujące na dyżurach coś ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koło chirurgii ogólnej i naczyniowej- w szpitalu Wojewódzkim

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak - jesli chcesz się czegoś nauczyć, to koło naukowe przy oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej na Kamieńskiego będzie najlepsze do tego. Polecam się zapisać od października ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi