Skocz do zawartości
zbyszko1410

Aplikacja mobilna dla lekarzy

Recommended Posts

Witam,

Jestem studentem ostatniego roku informatyki i moją pracą dyplomową jest stworzenie aplikacji dla lekarzy na smartfony/tablety. Jako student informatyki nie za bardzo orientuje się co jest byłoby najbardziej praktyczne/ potrzebne w takiej aplikacji. Dlatego zwracam się z prośba do Was Abyście podpowiedzieli mi co mogłoby się tam znaleźć.

Pozdrawiam :)

Pierwsze, zasadnicze pytanie - do czego ta aplikacja miałaby służyć? Bo potrzeb mniejszych i większych jest bardzo dużo, ale nie wiadomo w jakim kierunku Ci podpowiadać ;)

W temacie nie zostały mi narzucone żadne funkcjonalności,wymagania, cała koncepcja jest pozostawiona tylko i wyłącznie mi, sam mogę zdecydowac czego ma dokładnie dotyczyc dlatego też przydałyby mi się jakiekolwiek pomysły, pomagające mi obrać jakiś kierunek zgodnie z którym mogę zmierzać. Np. aplikacja pozwalająca zapisać lekarzowi coś podczas obchodu, czy tez może dla lekarza rodzinnego mogącego wybrać jakiś lek, każdy pomysł będzie na wagę złota :)

Odezwij sie do mnie na priv - mam kilka pomysłów. Skąd jesteś?

Gdyby udało się połączyć funkcjonalności forum, portalu społecznościowego oraz jakiegoś banku informacji w ramach prostej aplikacji to mogłoby być ciekawe :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.