Skocz do zawartości

Staż w ASK Borowska - Wasze opinie


DAnio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam starszych kolegów i koleżanki,

nie ukrywam, że ze względu na różne mniej lub bardziej pozytywne wspomnienia z uczelnią wrocławską jednak chciałbym staż zrobić na Borowskiej. Jakie macie wspomnienia lub co obecnie przeżywacie?;) I ogólnie - polecacie czy nie?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W tym roku podczas praktyk wakacyjnych udało mi się zasięgnąć opinii paru starszych kolegów stażystów. Niestety żadna z osób nie poleca Borowskiej.Możliwości nauczenia się czegoś nowego podczas stażu raczej są ograniczone do wypełniania wszelkiego rodzaju druków.Jak już się z tym uporasz,to może zobaczysz pacjenta.Wszystko jednak jest względne i zależy od ludzi ,których się spotka.Dobre opinie słyszałam o Kolejowym Szpitalu choć przez większość osób jest pomijany ze względu na panujące tam warunki.Bardzo chwalono zespól lekarzy pracujących na internie,bo chcą się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą. Podobno jest dużo przypadków jak z "dr House " ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam opinię, że jeżeli komuś zależy na tym żeby mieć baaardzo dużo wolnego czasu, to Borowska jest idealna. Dlatego też sama tam się nie wybrałam. Ale to tylko opinia, a ludzie wiadomo są różni i różne opinie mają. Być może, jeśli komuś bardzo zależy na tym, żeby coś robić, to i na Borowskiej mu to umożliwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Czasami cięzko się dopchać biorąc pod uwagę, że na niektórych klinikach doktorów jak mrówków, a pacjentów tyle co wody na pustyni ;)

Lepiej iść do mniejszego szpitala powiatowego gdzie masz przekrój najczęściej wystepujących przypadków, często brakuje rąk do pracy więc stażysta robi to co pełnoetatowy lekarz, a nie sekretarka z pieczątką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.