Skocz do zawartości

Szkła kontaktowe


Aniabal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Ja noszę soczewki na zmianę z okularami. Są przypadki, ze wygodniej jest nosic soczewki a innych sytuacjach okulary. Jak jesteś w miescu gdzie jest pył i kurz to lepiej okulary, jezeli idziesz na rower to lepiej soczewki. Ja kupuję soczewki J&J przez neta bo są tańsze . Jak zamówisz od razy kilka opakowań to nawet dostaniesz rabat i zaoszczędzisz sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sama jestem posiadaczką szkieł kontaktowych i muszę powiedzieć, że to jest najlepsze co mogło mnie spotkać w życiu i teraz bym nigdy nie założyła okularów. Oczywiście na początku było ciężko się przyzwyczaić. Wiadomo, że trzeba zmieniać codziennie, lub co miesiąc w przypadku miesięcznych, ale nie musimy martwić się zaparowaniem, jak w przypadku okularów, czy stłuczeniem, lub zgnieceniem, a to jest duży plus dla osób, które za bardzo nie uważają na to co mają na nosie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dokładnie, zgadzam się z Lilianną. U mnie soczewki też zmieniły życie na lepsze. Noszenie okularów to była dla mnie katorga, ale szkła kontaktowe są prawie niezauważalne. Trzeba tylko przestrzegać zasad higieny oraz ściągać je np. do spania czy na basen. Bardzo pomocna jest ta infografika, którą załączyłem.

 

 

zasadyprawidlowegonoszeniasoczewek_soczewki24a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Do okulisty na pewno warto iść i samemu lepiej nie eksperymentować. To lekarz musi dokładnie doradzić, jakie dana osoba powinna nosić soczewki. Jeżeli posiada się już odpowiednie informacje, najlepiej kupować takie soczewki w specjalistycznych sklepach . Ze wzrokiem nie ma żartów, bo raczej nic nie jest w stanie pomóc w jego odzyskaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.