Skocz do zawartości

Recommended Posts

#‎pielęgniarstwo‬ ‪#‎bydgoszcz‬ ‪#‎Łódź‬ 
Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat studiowania pielęgniarstwa w Bydgoszczy i w Łodzi. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób już studiujących mile widziane ;)

#‎pielęgniarstwo‬ ‪#‎bydgoszcz‬ ‪#‎Łódź‬ 

Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat studiowania pielęgniarstwa w Bydgoszczy i w Łodzi. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób już studiujących mile widziane ;)

Z tego, co mi wiadomo to jest to forum studentów medycyny (również przyszłych) i lekarzy, więc raczej nikt tutaj nie studiuje/studiował pielęgniarstwa i tutaj to tylko #medycyna. 

Nigdy nie orientowałam się w kwestii pielęgniarstwa, ale często na forum.biolog.pl można wyczytać fajne rzeczy. ;) 

Jak najbardziej jest to forum nie tylko dla studentów WL i lekarzy, chętnie gościmy tutaj również osoby z innych wydziałów uczelni medycznych : )

Jak najbardziej jest to forum nie tylko dla studentów WL i lekarzy, chętnie gościmy tutaj również osoby z innych wydziałów uczelni medycznych : )

To w takim razie zwracam honor i przepraszam - sugerowałam się górnym nagłówkiem. ;) 

Od znajomych słyszałam, że w Bydgoszczy na Collegium Medicum UMK studia pielęgniarskie są bardzo proste. Wiadomo, że są przedmioty kolosy (szczególnie na pierwszym roku), które spędzają sen z powiek, ale tak jest na wszystkich uczelniach w każdym mieście ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.