Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

#‎pielęgniarstwo‬ ‪#‎bydgoszcz‬ ‪#‎Łódź‬ 
Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat studiowania pielęgniarstwa w Bydgoszczy i w Łodzi. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób już studiujących mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#‎pielęgniarstwo‬ ‪#‎bydgoszcz‬ ‪#‎Łódź‬ 

Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat studiowania pielęgniarstwa w Bydgoszczy i w Łodzi. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób już studiujących mile widziane ;)

Z tego, co mi wiadomo to jest to forum studentów medycyny (również przyszłych) i lekarzy, więc raczej nikt tutaj nie studiuje/studiował pielęgniarstwa i tutaj to tylko #medycyna. 

Nigdy nie orientowałam się w kwestii pielęgniarstwa, ale często na forum.biolog.pl można wyczytać fajne rzeczy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jest to forum nie tylko dla studentów WL i lekarzy, chętnie gościmy tutaj również osoby z innych wydziałów uczelni medycznych : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jest to forum nie tylko dla studentów WL i lekarzy, chętnie gościmy tutaj również osoby z innych wydziałów uczelni medycznych : )

To w takim razie zwracam honor i przepraszam - sugerowałam się górnym nagłówkiem. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od znajomych słyszałam, że w Bydgoszczy na Collegium Medicum UMK studia pielęgniarskie są bardzo proste. Wiadomo, że są przedmioty kolosy (szczególnie na pierwszym roku), które spędzają sen z powiek, ale tak jest na wszystkich uczelniach w każdym mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi