Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trochę tego jest. Zuważyłem pewną prawidłowość, że sporo osób staje się hipochondrykami. Coś zaboli, coś wyskoczy - już umieram. Z jednej strony to dobre, ale z drugiej strony problematyczne.

Do modnych dolegliwości można też zaliczyć męskie problemy erekcyjne. Temat rzeka - ale panowie też stają się pod tym względem bardziej świadomi niż kiedyś.

Taa, kobiety idą do ginekologa... Często trafiają na internę po samoamputacji piersi albo z anemią 4g% bo się skrwawiają z rozsianej szyjki, ale do gina nie pójdą, bo jak to tak :v

Dnia 3.02.2017 at 13:18, annazak napisał:

Czy ja wiem? O ile kobieta jeśli widzi u siebie jakąś nieprawidłowość i podejrzewa chorobę to idzie do ginekologa. W przypadku mężczyzny jest jednak inaczej. Jeśli mężczyzna ma problemy z erekcja to bardzo rzadko idzie do urologa. Dopiero po jakimś czasie jak wszystko zawiedzie. Niestety ale mój partner jest w fazie wczesniejszej. Czyli nie mozna go na nic namówić. I w związku totalna posucha...

To zmień go :)

Bądź zainwestujcie w jakiś soft viagrę. Nie wiem, coś na bazie l arginina np potency therapy, permeny i inne wynalazki :)

Obecnie szaleje epidemia bezglutenowców. To faktycznie problem, ale sporo osób zwyczajnie sobie wmawia, że są na niego uczuleni, co nie jest prawdą. Natomiast osoby faktycznie borykające się z tym problemem zwyczajnie go lekceważą. Czasem zastanawiam się, czy nie jest to zwyczajna choroba marketingowa...

Coś w tym jest, w swoim kręgu znam jedną osobę która naprawdę ma nietolerancję glutenu plus laktozy.. reszta hmm ciężko stwierdzić ale jeśli na czymś pisze "gluten free" to ci pseudo rzucają się jak reksio na szynkę, nie biorąc pod uwagę faktu że gluten w tym i tak jest, tylko napisany małymi literkami. W składzie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.