Skocz do zawartości
dsk

Propozycje i sugestie dot. MedFor.me

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich smile.png

MedFor.me jest dedykowany dla studentów medycyny, kandydatów na te studia i do lekarzy! Forum cały czas powstaje i rozwija się.

Chcąc je dopasować do potrzeb każdego Medyka, aby można było porozmawiać o wszystkim co interesuje, ciekawi, czy sprawia problem chcemy, jako administratorzy, odpowiednio je ukształtować.

Dlatego, jeśli masz jakąś sugestię lub propozycję śmiało pisz w tym temacie lub jako prywatną wiadomość do administratorów:)

Pisać można o wszystkim np. brak odpowiedniego/potrzebnego działu lub poddziału, niepotrzebne działy, subdziały które powinny być zaklasyfikowane do innych działów, bądź z propozycją lepszego układu forum smile.png Cokolwiek... napisz! Dzięki temu dopasujemy MedFor.me najlepiej do potrzeb użytkowników.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ja mam właściwie taki problem techniczny. No sami zobaczcie co to się porobiło :)

wtfce.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lumen, dzięki! Wiemy o tym i mam nadzieję, że niedługo już się z tym uporamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa instalacji taptalk na forum? Dzieki temu na telefonach opartych na androidzie przegladanie forum byloby duzo latwiejsze i mniej transferożerne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze opcja "ignoruj temat" by się przydała ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa instalacji taptalk na forum? Dzieki temu na telefonach opartych na androidzie przegladanie forum byloby duzo latwiejsze i mniej transferożerne

Na forum jest zainstalowana wersja pod telefon komórkowy - koledzy, którzy mają androida mówią, że śmiga łatwo i jest zubożone o transferożerne dodatki. Czy u Ciebie jest inaczej? Czy coś innego jeszcze jest w tym taptalku, że zależy Ci na tym? Dzięki za odpowiedzi z góry :)

i jeszcze opcja "ignoruj temat" by się przydała :wink:

Jaszczur, postaram się to zrobić, ale chwilke to zajmie. A jak byś widział taką funkcjonalność? Wystarczyłoby żeby nie było widać, że są nowe wiadomości w temacie i oznaczenie, ze temat jest ignorowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum jest zainstalowana wersja pod telefon komórkowy - koledzy, którzy mają androida mówią, że śmiga łatwo i jest zubożone o transferożerne dodatki. Czy u Ciebie jest inaczej? Czy coś innego jeszcze jest w tym taptalku, że zależy Ci na tym? Dzięki za odpowiedzi z góry :)

i jeszcze opcja "ignoruj temat" by się przydała :wink:

Jaszczur, postaram się to zrobić, ale chwilke to zajmie. A jak byś widział taką funkcjonalność? Wystarczyłoby żeby nie było widać, że są nowe wiadomości w temacie i oznaczenie, ze temat jest ignorowany?

tak, myślę, że to by wystarczyło. zresztą chyba w ten sposób było to rozwiązane na naszym poprzednim forum i spisywało się całkiem dobrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam sugestię.

W widoku głównej strony forum, w panelu po prawej stronie jest właściwie wszystko - nowe tematy, wpisy na blogach, zmiany statusów, nowe pliki... Z wyjątkiem nowych postów! Dałoby się to dodać? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, daloby ale nowych postow jest co chwile kilka wiec byloby to wg mnie nieczytelne. Ja korzystac z "zobacz nowa zawartosc" po prawej u gory i jest bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym zgłosić usterkę. Przez przypadek zmieniłam skórkę na mobilną, a teraz nie mogę wrócić do "normalnej" wersji. Klikanie na "Zmień skin" nic nie daje. naprawcie to, plz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi