Skocz do zawartości

Medycyna vs. stomatologia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

W poznaniu nie znam ale bardzo dobry stomatolog protetyk jest w Kaliszu. Namiary znajdziesz na stronie http://www.kalisz-protetyka.pl/ ja tam chodzę od dawna i teraz moja żona robiła u nich protezę zębową jest bardzo zadowolona. My nie lubimy przepłacać, a ceny mają dobre niewygórowane więc jeśli szukasz dobrze wykonanego zabiegu dentystycznego to jedź do Kalisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jeśli coś zaczyna szwankować w Waszym uzębieniu, to po prostu wybierzcie się do dobrego gabinetu stomatologicznego. Nie ma sensu walczyć z bólem czy defektami. Najlepiej zrobicie, jak już teraz sprawdzicie ofertę http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-dentystyczne/ To może być dla Was bardzo pomocną rzeczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Polecany dentysta Poznań jest dostępny w New Dent Clinic i jeśli jesteście z tej okolicy to właśnie tam polecam umówić się na wizytę. Będzie mieć pewność co do jakości usług i tego, że do leczenia zostaną wykorzystane najnowocześniejsze metody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja polecam skorzystać z usług firmy Klinika stomatologiczna Stankowscy&Białach. Przez bardzo długi czas zmagałem się z problemami zębów. Powoli jeden po drugim znikały co powodowało zwężenie szczęki i  dalsze przesunięcie zębów. Ostatecznie zmuszony byłem skorzystać z implantów zębowych. Stankowscy oferują Implanty w Poznaniu, a sam doktor Przemysław Stankowski jest światowym specjalistą w tej dziedzinie. Zakładam że reszta oferty jest tak samo dobra. W moim konkretnym przypadku konieczna była odbudowa kości tak, aby ją przygotować na wsadzenie implantów. Jeśli są przynajmniej w połowie tak dobrzy w innych usługach jak to miało miejsce w przypadku założenia implantów polecam ich w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.