Jump to content
  • Similar Content

• By Joshua
      Witam, 
      jakie polecacie programy do nauki anatomii? Chodzi mi o program 3d, na tyle szczegółowy na ile się da. Nie musi być po polsku, ale było by super gdyby był chociaż z łacińskami nazwami, lecz to też nie jest konieczne. Najważniejsze aby był 3d i aby był bardzo szczególowy.
      Dziękuję z góry za pomoc ^^
    • By brygida
      Sprzedam lub oddam książki :
      Anatomia czynnościowa obwodowego układu nerwowego B. Gołąb 1996 (książka) za koszty przesyłki
      Anatomia czynnościowa ośrodkowego układu oddechowego B.Gołąb 1990 (książka)  za koszty przesyłki
      Chirurgia Repetytorium W. Noszczyk (ksero) 15 zł +koszty przesyłki
      Zarys anatomii układu oddechowego B.Gołąb (książka)  koszty przesyłki
      Kończyna górna, kończyna dolna pod red. A Skawiny (ksero)  koszty przesyłki
      Położnictwo i ginekologia pod red. Bręborowicz 2007 tom 1 i 2 (ksero, zbindowane) 20 zł za każdy tom + koszty przesyłki
      Antagoniści receptora angiotensyny II w terapii nadciśnienia tętniczego i chorób współistniejących miejsce losartanu z uwzględnieniem skojarzenia z amlodypiną A. Prejbisz, A Januszewicz, MP 2014 (książka) 20 zł + koszt przesyłki
      Zaburzenia zmysłu węchu P. Rapiejko (książka) 10 zł + koszt przesyłki
      Interna Szczeklika 2016/17 (mały szczeklik) 50zł + koszty przesyłki
      ABC antykoagulacji red F. Szymański 2018 (książka) 15 zł + koszt przesyłki
      Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach J.Wysocki, H.Czajka wydanie VI 2018 (książka) 40 zł + koszty przesyłki
      kontakt datka11@wp.pl

• By hibi
      Witam!
      Jestem studentem I roku i postanowiłem napisać artykuł przeglądowy na konferencję anatomiczną która odbędzie się w Warszawie w kwietniu. Jako, że napisanie pracy naukowej na tym etapie studiów bez żadnej pomocy jest niemalże awykonalne, a study case nie dam rady napisać ( brak zajęć klinicznych) wybrałem wyżej wspomnianą opcję. Dlatego chciałbym prosić Was drodzy koledzy i koleżanki o jakieś porady jak taki artykuł napisać, żeby to dobrze się prezentowało. Wymagają jeszcze oczywiście abstraktu ale to na sam koniec.  Zamierzam pisać coś o wariantach w unaczynieniu, dodam, że wymagane jest również poruszenie aspektu klinicznego. Będę wdzięczny za pomoc.

• By alfa_tek
      NIEAKTUALNE!!!

Witam,

Mam na sprzedaż unikatowy 3 tomowy komplet
      ATLAS OF HUMAN ANATOMY
      R.D.SINELNIKOV
      wyd. 1988
      w języku angielskim
      oprawa twarda, płócienna
      książki otrzymałem w stanie idealnym, bez śladów użytkowania!
      Cena atrakcyjna w stosunku do jakości egzemplarza i innych ofert na allegro. 450zł za komplet.
      Wysyłka kurierem gratis. Nie sprzedaję pojedynczo. Mogę wystawić na allegro, ale za cenę 490zł.
      Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia, prosze jedynie o podanie adresu e-mail.

pozdrawiam

• By xlibertas
      Witam, poszukuję atlasu anatomii, z którego pochodzi załączona rycina.
       Z góry wielkie dzięki za pomoc!;)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.