Skocz do zawartości

Catering dietetyczny - czy zdrowy?


Czesław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 9 months later...

Zdrowe odżywianie to temat jak najbardziej na czasie. Wiele można się naczytać o chorobach cywilizacyjnych naszych czasów tylko jakoś ktoś nie chce się zastanowić skąd one mogą się brać. Podejście leczenia zamiast zapobiegania jest dużym błędem ponieważ bez poznania przyczyny nic nie zmienimy. Zobaczcie sobie skład przykładowego dania gotowego jaki znajdziemy w sklepie. Ile tam jest chemii napakowane to jest mała głowa. Już nawet nie wspominam o różnego rodzaju przekąskach takich jak chipsy czy słodycze. Moim zdaniem trzeba powrócić do gotowania we własnym zakresie. Na dobrą sprawę to nie zajmuje ono zbyt wiele czasu, godzinkę dziennie każdy spokojnie znajdzie. Trzeba także rozejrzeć się za naturalnymi produktami spożywczymi. Swojego szczęścia można szukać w sklepach takich jak delikatesyzdrowo.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Każdy z nas będzie miał trochę inne podejście do zdrowego odżywiania. Dla jednych będzie to zamawianie wymienionych wyżej cateringów. W praktyce znaleźć taki który będzie dobry i w miarę sensownie wyceniony to niezwykle trudna sztuka. Moim zdaniem to już wiele lepszym pomysłem będzie kupowanie na własną rękę produktów i gotowanie w domowym zaciusz. Nie potrzeba aż tak dużo czasu jak to się utarło. W ten sposób będziemy świadomi tego co spożywamy na codzień, pozbywając się przy okazji magazynowania niepotrzebnego tłuszczu. Warto także wzbogacić naszą diete w orzechy. Przykładowo orzechy macadamia sklep - https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-1121-ORZECHY-MACADAMIA.html jest wyborem optymalnym. Wszystko ze względu na bogaty skład chemiczny, wpływający pozytywnie na nasze zdrowie. Duża zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych ma wpływ na odpowieni poziom zdrowego cholesterolu HDL, obniżając przy tym poziom złego cholesterolu LDL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem warto jest się nad tym zastanowić w sytuacji w której nie mamy czasu na gotowanie. Sam pracuje w dość niestandardowych godzinach tak wiec nie mam czasu na codzienne przyrządzanie zdrowego jedzenia, ale jednoczesnie chcę jeść zdrowo i nie chcę odżywiać się gotowcami.

https://suvibox.pl/blog/fakty-i-mity-zywieniowe-10-ciekawostek-ktore-warto-znac/

Z rana otwieram drzwi, a pod drzwiami leży zestaw 5 posiłków na cały dzień ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest zdrowy, aczkolwiek polecam zamówić sobie kilka takich opcji w poszczególnych firmach tak aby wybrać najlepszą. Katering niekoniecznie moze Wam na przykłąd smakowac. A powinien nie tylko być zdrowy ale równiez i smaczny

No i weźcie pod uwagę to ,ze sam katering Was nie odchudzi. A na pewno nie wymodeluje ciała. Moim zdaniem dobrze jest trenować, jak również wybrać się przynajmniej raz dziennie na dłuższy spacer

Ze swojej strony polecam poczytanie sobie o treningu ems.  https://www.intime20.pl/blog/kreatyna-w-aktywnosci-fizycznej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Sam jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich rozwiązań i przede wszystkim najzdrowsze jest to jedzenie który my sami sobie przygotujemy. Na pewno dobrym wyborem do naszej kuchni będzie zestaw noży japońskich i właśnie dlatego ja każdego zachęcam do ich zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Korzystałam z cateringu, ale często nie byłam w stanie zjeść wszystkich posiłków, albo nie były w moim typie. Niestety nie mam za wiele czasu na gotowanie, więc postanowiłam po prostu chodzić na obiady (które są bardzo w moim typie) do restauracja lubin a reszta posiłków już nie wymaga tyle czasu, więc jakoś to potrafię pogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.