Skocz do zawartości

Łódź - ważna wejściówka na pierwszych zajęciach z biologii


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam, ze na pierwszych ćwiczeniach z biologii jest ważna ustna wejściówka z podanego przez katedrę biologii materiału.

jeśli się jej nie zaliczy nie można przystępować do kolokwium w pierwszym terminie.

Grupy dla których biologia to pierwsze zajęcia w roku akademickim zaczynają wzajemną integrację właśnie w taki stresujący sposób.

Naprawdę tak jest? Ciężko zdać tą wejściówkę? Czy nie uważacie, że to jest przesada ze strony zakładu i uczelni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest taka wejściówka.

Nie ma się generalnie czego bać. Praktycznie wszyscy uzyskują z niej od 8 do 10 pkt na 10 możliwych, a żeby zaliczyć ta wejściówkę i być dopuszczonym w pierwszym terminie do kolokwium trzeba zdobyć ... co najmniej jeden punkt.

Ta wejściówka podnosi na pewno ciśnienie pierwszakom ale wszyscy którzy wybrali łódzki UMED muszą to przejść.

Na innych uczelniach jest zapewne podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma się generalnie czego bać. Praktycznie wszyscy uzyskują z niej od 8 do 10 pkt na 10 możliwych, a żeby zaliczyć ta wejściówkę i być dopuszczonym w pierwszym terminie do kolokwium trzeba zdobyć ... co najmniej jeden punkt.

trzeba mieć 1pkt na 10 do zdobycia, co w teście przekłada się na 11/20 :)

stalowa, nie stresuj się za bardzo, jak ktoś się bardzo postara to może tego nie zdać, ale większość wychodzi zwycięsko z pierwszego starcia z zakładem biologii :)

ha nie pomyślałam, że wejściówka już była, w końcu drugi tydzień semestru już się zaczął :P myślami jestem jeszcze na wakacjach i nie wpadłam na to :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.