Jump to content

Kto gra w szachy?

dr Mateusz Palczewski
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

Z myślą o początkujących szachistach zacząłem tworzyć videoporadniki na youtube, linku nie podam gdyż zapewne zostanie to odebrane jako reklama.

Możemy zagrać na kurniku jeśli chcesz. Jaki masz ranking? Bo ja słabiutkie 1424, co jest spowodowane tym, że nie potrafię myśleć grając na PC :)

nasza uczelnia bierze udzial co roku(w zeszlym roku niestety organizacyjnie sie troszke posypalo) w akademickich mistrzostwach polski, raczej dolnej polowie dołu tabeli, ale za to zawsze pierwsi wsrod akademii medycznych ;))

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Gonzo
      Z racji niedawnej premiery najnowszego filmu o przygodach agenta 007 - "Skyfall" proponuję ankietę, który z dotychczasowych Jamesów Bondów był według Was najlepszy?
    • By devitto
      Temat o fanach Queens już jest, to ja zapytam tym razem o jednego z moich ulubionych piosenkarzy

Czy są tutaj może fani Stinga? Jeśli tak - jaka jest Wasza ulubiona piosenka tego wykonawcy?

Ja nie potrafię wybrać swojej ulubionej - ale oto zaledwie kilka z tych bardziej lubianych

http://www.youtube.com/watch?v=FYij_V9YhQs
    • By meomartino
      Czy ktoś z użytkowników forumedu może przepada za Queen tak jak ja? Muszę przyznać, że do ich muzyki mogę wracać co chwile i jest dla mnie wielką inspiracją - to jaką ekspresją wykazywał się Freddie Mercury jest dla mnie niedoścignionym przez żadnego innego artystę ideałem

I przy okazji.. kto z fanów Queen nie chciałby wielkiej reaktywacji i żeby FM nadal śpiewał? Jak wiadomo jednak takie Queen jak bylo kiedyś już prawdopodobnie nie będzie, a album Queen + Paul Rodgers to także nie to. Ale do czego zmierzam - ostatnio trafiłem na ciekawy cover, nagrany w ramach programu QueenExtravaganza.com. Polecam:

• Guest Dominik Wojtczak
      By Guest Dominik Wojtczak
      Choćby takie turystyczne, dobre do zapełnienia czasu w pociągu.

Ja kiedyś z kolegą z tego forum brałem udział w turnieju gimnazjalnym, który teraz awansował do roli ogólnopolskiego.

Całą zabawa w Scrabble w moim przypadku całkiem amatorska, ale ile frajdy przy tym było.
    • By Hide
      Zróbmy listę filmów, które warto obejrzeć i które polecacie! Starsze i nowsze tytuły.

Swojego czasu oglądałem bardzo dużo - mam całkiem pokaźną kolekcję filmów, które kupowałem okazyjnie na allegro, ale teraz co z nowości warto zobaczyć to nie bardzo wiem

Moja pierwsza propozycja to duński film Zwyciężymy (http://www.filmboxextra.pl/filmoteka/item/7315-weshallovercome), ukazujący determinacje 13-letniego Fritza (a później Martina), który walczy o prawdę i podstawowe prawa ucznia. Polecam!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.