Jump to content

Recommended Posts

Mam do zaoferowania program sprawdzający www.antyplagiat.net
Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows
który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych.

Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe.

Wyszukane zdania które są plagiatem program podkreśla na czerwono i podaje linka gdzie znaleziono plagiat oraz całkowity procent splagiatowanych tekstów.

Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego

http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U

Oraz do pobrania wersji demo programu
Pobierz Program anty-plagiat

więcej o programie na stronie
www.antyplagiat.net

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By katebudder
      Mam do zaoferowania https://plagiarismsearch.com/pl/ - program antyplagiatowy online który zapewni Ci dokładny raport w krótkim czasie. teraz możesz sprawdzić swoje dokumenty pod kątem plagiatu w dowolnym momencie za pomocą komputera lub gadżetu i połączenia internetowego. Nie chodzi tylko o wykrycie plagiatu; chodzi także o oszczędność czasu teraz i w przyszłości. Dzięki nowej technologii wielowarstwowego algorytmu w wyszukiwarce plagiatów nikt nie będzie mógł Cię oskarżyć o plagiat, czy to w artykułach akademickich (eseje, prace badawcze, materiały szkoleniowe itp.), artykuły lub posty na blogu.
    • By polseo2
      Zapraszam do przetestowania nowej wersji programu antyplagiatowego który służy do sprawdzania różnego rodzaju tekstów i prac dyplomowych.
      Po znalezieniu przez program plagiatu podkreśla zdania w których wykrył plagiat na czerwono oraz określa procentową wartość plagiatu.
      Program pobierzesz na stronie www.antyplagiat.net

Filmik instruktażowy
      http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U

• By klima
      Jestem na II roku lekarskiego i chciałabym zacząć pisać prace naukowe. Niedługo ruszamy z kołem naukowym.

Klika pytań do Was - bardziej doświadczonych
      1. Pracując w kole naukowym to my proponujemy temat, czy opiekun podaje nam propozycje?
      2. Czy pisząc pracę o sytuacji epidemiologicznej można korzystać ze statystyk polskich instytutów i WHO czy to już jest uznawane jako plagiat? Widziałam prace poglądowe w których korzystano z danych WHO, ale nie natknęłam się na żadną pracę, gdzie opierano by się o dane z polskich instytutów.
      3. Jeśli mamy dostęp do dokumentacji szpitalnej i temat pracy, to następnie opracowuje się dane w programie Statistica. Ile powinno być pacjentów, aby taka analiza była wartościowa?
      4. Na początek łatwiej jest napisać pracę poglądową na podstawie duże liczby innych źródeł czy pracę na podstawie analizy dokumentacji szpitalnej?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.