Jump to content

szukam mieszkania lub osoby do wynajęcia wspólnego mieszkania

Recommended Posts

Hej. Dostalam sie na Uniwersytet medyczny we Wrocławiu na kierunek lekarski i co sie z tym wiąże - szukam pokoju do wynajęcia w mieszkaniu, w ktorym także mieszka student/ka medycyny lub studenta/ki medycyny chętnego/ej do wspólnego wynajęcia.Jestem osobą niepaląca. Lubię porządek i czystość (po prostu żeby dobrze się mieszkało).Jestem zainteresowana mieszkaniem rozkładowym, czyli z pokojami niezależnymi i osobną kuchnią, komfortowym (na pewno nie w stylu PRL) najlepiej z podstawowymi sprzętami. Chciałabym zamknąć sie w przedziale cenowym do 750-800 zł za miesiąc (w ten cenie wliczone opłaty). Zainteresowanych prosze o kontakt : 733664785 ??. Kamila 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By ENBOINT
      Nie jesteś pewna/y jutra z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej? 
      Nie chcesz wiązać się długoterminowymi umowami i zobowiązaniami w formie miesięcznych czynszów? 

W ENBOINT masz możliwość wynajęcia gabinetu oraz urządzenia Cellu M6 Alliance LPG do zabiegów endermologii na twarz i ciało

-> wynajem od 30 minut
      -> bez zbędnych umów długoterminowych i miesięcznych czynszów
      -> gabinety w pełni wyposażone
      -> w centrum Krakowa

Więcej informacji: 
      info@enboint.com
      https://enboint.com

• By ENBOINT
      Jako pierwsi w Krakowie zajmujemy się krótkoterminowym wynajmem gabinetów medyczno-kosmetycznych. Gabinety dedykowane są dla lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, psychologów, dietetyków, kosmetologów, kosmetyczek oraz trychologów. Ponadto, istnieje możliwość dostosowania do innych specjalizacji lekarskich. 

Każdy z 4 gabinetów jest w pełni umeblowany i wyposażony w niezbędne akcesoria do odbycia konsultacji. Lokal oddany do eksploatacji w bieżącym roku - spełnia wszystkie wymogi sanitarno-higieniczne. Część wspólna składa się z recepcji wraz z poczekalnią, toalety oraz pomieszczenia socjalnego. 
      W trosce o najwyższy standard obsługi klienta firma ENBOINT w cenie wynajmu gabinetu zapewnia najemcy profesjonalną obsługę recepcji, zaplecze socjalne, pełne wyposażenie gabinetów składające się z: środków myjących oraz dezynfekujących i akcesoriów jednorazowego użytku.
      Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.enboint.com
    • By Derli
      Exam Space - be exam ready
      to nowy portal stworzony z myślą o studentach kierunków medycznych- w szczególności wydziału lekarskie i lekarsko-dentystycznego
      znajdziecie tutaj ponad 11 tysięcy pytań podzielonych na kategorie i podtematy, które pozwolą się Wam przygotować do kół, zaliczeń, egzaminów.
      czeka na Was m.in. anatomia 1600 pytań, mikrobiologia 1000 pytań, biochemia 1000 pytań, histologia 1000 pytań, patomorfologia 1200 pytań (więcej na https://examspace.pl/wykaz-przedmiotow/)
      w przedmiotach typu chirurgia, pediatria, psychiatria, czy interna są zamieszczone również pytania, które pojawiły się na Lekarskich Egzaminach Końcowych
      ,,Tworząc portal chcieliśmy ułatwić naukę studentom, ale również zrobić coś dla środowiska- pamiętając ile ton papieru gromadziliśmy po każdym roku studiów, kiedy jeszcze sami byliśmy studentami" - mówią twórcy (więcej https://examspace.pl/badz-eko/ )
      Zapraszamy do rejestracji https://examspace.pl/
      oraz na facebooka https://www.facebook.com/portalexamspace

• By Klaudia.zzz
      Już 24 marca we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja IT w Służbie Zdrowia.
      Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to jedno z wyzwań z którym szpitalne działy IT muszą się uporać. Pośrednio dzięki nam może stać się to dużo prostsze. Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.
      Szczegóły i formularz bezpłatnej rejestracji: https://gigacon.org/event/sluzba_wro_20/

• By Endorfina
      Dzień dobry,
      chciałabym zapytać o kilka spraw związanych ze studiami i pracą w zawodzie lekarza. Na wstępie dodam,  że obecnie jestem na studiach magisterskich na uniwersytecie medycznym. Początkowo nie myślałam o medycynie, jednak z upływem czasu zaczynam żałować, że nie przygotowałam się lepiej do matury z przedmiotów dodatkowych. Uzyskałam ok. 60% z chemii i biologii. Na obecnych studiach radzę sobie bardzo dobrze, jest to moje zainteresowanie, mam dobre wyniki w nauce, stypendium rektorskie. Ogólnie lubię się uczyć, poszerzać horyzonty. Czuję pewien niedosyt i nie do końca widzę się w wyuczonym zawodzie, mimo, że to lubię. Myślę o przystąpieniu do matury za rok. W swoim otoczeniu nie mam studentów medycyny ani lekarzy, dlatego postanowiłam zadać kilka pytań na forum.
      1. Czy ktoś z Państwa poprawiał maturę "po latach" i dostał się na lekarski dopiero po zakończeniu innego kierunku? Czy żałujecie takiego wyboru?
      2. Czy jest się w stanie dorabiać na studiach? Czy koszty studiowania są wysokie? Studia mogłabym podjąć w miejscu zamieszkania.
      3. Czy studia lekarskie można pogodzić z założeniem rodziny?
      4. Czy po skończeniu specjalizacji z medycyny rodzinnej można liczyć na zarobki rzędu 4-5 tysięcy na rękę na etacie? Czy konieczne jest dyżurowanie? Czy lekarz rodzinny może przyjmować prywatnie we własnym gabinecie, czy jest to raczej skierowane dla innych specjalizacji? Nie chodzi o to, że chcę zbijać fortunę, ale jednak ta kwestia jest dla mnie ważna.
      5. Czy w trakcie specjalizacji/stażu można w jakiś sposób dorabiać?
      6. Czy zdobywanie punktów edukacyjnych jest wymogiem? Są jakieś konsekwencje? Czy można je uzyskać w jakiś "prosty" sposób, czy pozostaje multum konferencji do zaliczenia? Opłaca się to z własnej kieszeni?
      7. Czy w trakcie studiów i pracy jako lekarz rodzinny jest czas dla rodziny, na pasję itp? Czy jednak trzeba wyrabiać po "dwa etaty" w miesiącu, żeby uzyskać pensję o której wspomniałam?
      Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Uzyskanie odpowiedzi pomogłoby mi w podjęciu decyzji.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.