Skocz do zawartości
shamisen

Specka z neurochirurgii a neurologia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że jestem tegorocznym maturzystą i nie za bardzo powiodło mi się na maturze, co nie zaowocowało dostaniem się na lek (kwestia brakujących 20 pkt :( ), zaczynam przygotowania do poprawki. Tym samym zaczynam zastanawiać się nad jedną poważną rzeczą. Nie zrozumcie mnie źle, wiem, że myślenie o specjalizacji, gdy się jeszcze nie jest na studiach jest trochę dziwne, ale zwykle interesowałem się grzebaniem, czyt. zabiegówkami. Problem, pytanie polega na tym, zakładając, że hipotetycznie dostałbym się na neurochirurgię, po zdaniu LEP-u, odbyciu stażu etc., pożyłbym +/- 15 lat, rączki przestałyby mnie swędzić jeśli chodzi o operację i traciłbym sprawność - po neurochirurgii mógłbym pracować również jako neurolog po prostu? Czy należy odbyć drugi raz specjalizację, tym razem z neurologii? Przepraszam, że tak zawile, ale starałem pisać jak najbardziej zrozumiale ^^

PS. jeżeli wybór działu jest zły to przepraszam, ale ten wydawał mi się najbardziej adekwatny, jeśli chodzi o ten problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi