Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , potrzebuję i formacji dotyczącej nazwisk , namiarów na wykładowców z UM Wrocławskiego co udzielają korepetycji żeby dostać sie oczywiście na medycynę ... jestem z Katowic a siostrzeniec potrzebuje Wrocław , liczę na pomoc kolegów i koleżanek wśród pryszłych lekarzy jak i juz obecnych ! Dziękuję z gory za informacje . Pozdrawiam ;-) 

22 godziny temu, Dorota1234 napisał:

Witam , potrzebuję i formacji dotyczącej nazwisk , namiarów na wykładowców z UM Wrocławskiego co udzielają korepetycji żeby dostać sie oczywiście na medycynę ... jestem z Katowic a siostrzeniec potrzebuje Wrocław , liczę na pomoc kolegów i koleżanek wśród pryszłych lekarzy jak i juz obecnych ! Dziękuję z gory za informacje . Pozdrawiam ;-) 

Wykładowcy UM z reguły nie są przyrodnikami, a wiedza wymagana na maturze znacząco różni się od tej obowiązującej na studiach, także polecałby raczej kogoś kto był egzaminatorem czy też ma doświadczenie w przygotowaniu do matury.

Jeżeli już musi to być wykładowca UM to polecam profesora Romualda Wojnicza (kierownika katedry histologii w Zabrzu), z tego co wiem to przygotowuje on licealistów do olimpiad biologicznych.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.