Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By kinga94
      Szanowni Państwo, 
      przeprowadzam badanie naukowe dotyczące szczepień w ciąży. Przygotowana przeze mnie ankieta skierowana jest do lekarzy, położnych i pielęgniarek, ponieważ jest to grupa wśród personelu medycznego, która ma najczęściej kontakt z pacjentkami ciężarnymi. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o jej wypełnienie (zajmie to ok. 5 minut). Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą mi wyłącznie w celach naukowych.
      Poniżej link do ankiety:
      https://forms.gle/gG64mhmchSqbQJMr6
      Z góry dziękuję Państwu za poświęcony czas 🌷
    • By Newman
      Niektóre młode kobiety związane z medycyną decydują się na dziecko już w czasie studiów, inne w czasie stażu podyplomowego. A co, gdy najlepszy czas na powiększenie rodziny zastanie nas w trakcie specjalizacji - na rezydenturze? Niesie to z sobą spore problemy natury organizacyjnej, ale też prawnej. Niektórych wymagań narzuconych przez program specjalizacji nie da się pogodzić z opieką nad małym dzieckiem.
      Najgorzej sprawy mają się w małżeństwach lekarskich, gdy każdej ze stron zależy na intensywnym rozwoju zawodowym. Czas, i tak nieduży, przeznaczony na życie osobiste trzeba jeszcze bardziej podzielić i naciągnąć. Często kończy się to konfliktami i odbija się negatywnie na podopiecznych.
      W czasach, gdy w całej Europie walczymy o dodatni przyrost naturalny wciąż w wielu miejscach brakuje dobrej woli i zrozumienia dla pracujących mam.
      Jak sprawy, które dotyczą niemal każdego z nas wyglądają w codziennej praktyce? Jak wiele zależy od nas samych, od urzędników nadzorujących przebieg specjalizacji, a ile od konkretnego pracodawcy?
      Polecamy artykuł lek. Barbary Iwanik pt. „Przemyślenia młodej matki-rezydentki” opublikowany w ostatnim numerze „Gazety dla Lekarzy”
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.