Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim . Ide do 2 lo jestem na biol chem czy w dwa lata zdaze nauczyc sie calego rozszerzenia z bio i chem boje sie ze za pozno juz 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy, w jakim stopniu chcesz umieć te przedmioty. Jeśli chcesz po prostu zdać z nich maturę nieźle, to starczy (nawet za dużo czasu), tylko musisz wiedzieć, czego się NIE uczyć. Jeśli interesują Cię te przedmioty i chcesz je dogłębnie poznać, to może być za krótko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Kawa napisał:

Zależy, w jakim stopniu chcesz umieć te przedmioty. Jeśli chcesz po prostu zdać z nich maturę nieźle, to starczy (nawet za dużo czasu), tylko musisz wiedzieć, czego się NIE uczyć. Jeśli interesują Cię te przedmioty i chcesz je dogłębnie poznać, to może być za krótko.

Chodzi mi o dobre zdanei matury na med..anatomia przerobiona doglebnie reszta lezy zwlaszcza roslinki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! 2 lata to dużo czasu na przygotowanie do matury, zainwestuj w zbiory pytań, za moich czasów królował Witowski - nie wiem co teraz jest na topie + repetytorium. Zbiory warto przerobić 2 razy. Jeżeli masz możliwość i fundusze zastanów się nad korepetycjami z chemii + ewentualnie matma/fizyka. Bez nich też dasz rade, wiem po swoim doświadczeniu że z chemią szło mi bardzo kiepsko i bez pomocy z zewnątrz nie dałbym rady. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi