Skocz do zawartości

Jak sobie ludzie wyobrażają medycynę


Oka

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień po zakończeniu studiów dzwoni do mnie znajoma z pytaniem, czy nie chciałabym kupić konia, bo w końcu już jestem lekarzem to na pewno mnie stać :P

Ale co najbardziej mnie przeraziło w tym temacie: niedawny telefon od znajomej, nota bede też z medycyny, tyle że młodszej. Dzwoniła z pytaniem, czy nie chciałabym jechać na narty na tydzień (łączny koszt jakieś 2000zł). Po stwierdzeniu, że nie bardzo mnie stać na taką przyjemność, bardzo się zdziwiła, bo przecież już pracuję i zarabiam ;)))

Może chciała Ci postawić ten wyjazd?:D

 

Btw. fajny telefon... Cześć, chcesz kupić konia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chciała Ci postawić ten wyjazd? :D

 

Btw. fajny telefon... Cześć, chcesz kupić konia? :)

 

F*ck, taka okazja, a mój mały móżdżek tego nie przetworzył... Damn it ;) 

 

A konia właśnie chcę kupić, tylko nie mam za co :P 

 

 

Z ciekawszych mitów medycznych: skoro jesteś na 3 roku to na pewno zbadasz/wyleczysz/doradzisz. Skoro skończyłeś studia, to masz wiedzę w małym palcu i można do Ciebie przyjść z każdym problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ja słyszałem opowieść o tym jak studenci medycyny zdobyli ludzkie szczątki i postanowili wygotować je aby oddzielić mięso od kości. Wystawili więc wielki kocioł na podwórko, zagotowali wodę i wrzucili tam szczątki. Przechodząca nieopodal sąsiadka-staruszka jak zwykle zaczęła się czepiać jednak widok wyjętej z kotła czaszki przyprawił ją o zawał serca. Zgon na miejscu.

 

Podobno nie będziesz dobrym lekarzem jeśli nie zabijesz pacjenta. Farciarze, stali się dobrymi lekarzami już na pierwszym roku studiów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.