Skocz do zawartości

Wyjazd na narty


Pawlik99

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już koniec września. Niedługo zacznie się okres opadów śniegu i pewna część z Was będzie myśleć o wyjeździe w góry, by cieszyć się z jazdy na stoku. I nie ma znaczenia czy ma się dwie deski czy jedną. Ważne by jechać w dół :) Też już czekacie na to? Macie już upatrzony kierunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech lat mam jeden kierunek;) Na zimowe szaleństwo na stoku wybieramy się na Ukrainę do ośrodka Bukovel.Byliśmy tam parę razy,fajny klimat,odśnieżone stoki.Na nasze możliwości narciarskei jest idealnie.Dwa lata temu bylismy w grudniu ,w zeszły roku w marcu i zawsze trafialiśmy w idealne warunki na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty, porostu uwielbiam ten sport. Mogłabym każdą chwilę w sezonie spędzać na stoku. W Bukowel potwierdzam świetne warunki do jazdy. W tym roku jednak planuje wyjazd do Kopaonik. Wyjazd zarezerwowałam w XXXXXXXX, którą znam ze świetnie organizowanych wycieczek, na których miałam przyjemność być z nimi i rewelacyjnych cen. Miejscówkę będę miała blisko stoku więc mam nadzieję, że pogoda dopisze i będę mogła korzystać z nich do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowel to całkiem fajny ośrodek. Warto pojechać. Spory ośrodek, wiele tras o różnej trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mysza spojrzałam sobie na tą XXXXX i cenowo wygląda zachęcająco. Dojazd autokarem to najlepsza forma, bo własnym samochodem to strach :) Może pora by tam pojechać jeszcze raz. 

Edytowane przez hypersonic
reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Boję się jechać na narty, wszyscy próbują mnie wyciągnąć a ja opieram się rękami i nogami przed tym. Boję się, że skończę w gipsie a z drugiej strony głupio tak ciągle odmawiać i nigdy nie wiadomo kiedy taka umiejętność się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jest kilka miejscowości, które lubie:

Szklarska Poręba

Karpacz

Zakopane - wiele osób twierdzi,że jest to czysta komercja, jednak sam lubię ten klimat, ma w sobie wciąż bardzo wiele uroku. Poza tym jest to chyba najlepsza baza wypadowa do zwiedzania tych okolic.

Muszę się również przyznać,ze nigdy jeszcze nie jeździłem na nartach. Jeśli wybierałem sie w góry to głównie aby wynająć sobie jakiś wygodny apartament, wypocząć. Pochodzić po szlakach. Ale jeszcze nie miałem okazji jazdy na nartach. Jeszcze wszystko przede mna. 

Polecam również apartamenty Sun&Snow. Jak na standard jaki oferują to cenowo jest naprawde ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Również nigdy nie uprawiałem sportów zimowych, poza zjazdem na sankach :D Chciałbym kiedyś spróbować nart lub snowboardu, ale obawiam się że strach przed prędkością może być większy. da się jakoś go przeskoczyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Ja niestety nie wyjeżdżam na narty, gdyż mam za daleko ale za to najbardziej na tą chwilę interesuję się piłką nożną. Od razu chciałbym każdemu zachęcić do zapoznania się z wpisem http://erazdrowia.pl/pilka-nozna-sport-druzynowy-czy-indywidualny gdzie fajnie opisano to czy piłka nożna jest sportem drużynowym czy jednak indywidualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.