Jump to content

Szkolenia

Aurora
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Nie wiem, czy zadaję pytanie we właściwym dziale, ale nie wiedziałam za bardzo jak je przypasować.

Lekarze muszą odbywać obowiązkowe szkolenia, więc chciałam się zapytać o szkolenia organizowane przez GSUSG (Chorzów) - czy ktoś był na takich szkoleniach i potrafi się wypowiedzieć na ich temat? Będę wdzięczna za opinie.

• 1 month later...

Hej,

też szukam opinii na temat gsusg, teraz znalazłem Twój wątek. Zastanawiam się nad znieczuleniami regionalnymi pod kontrolą USG.  Brałaś może już udział w jakimś kursie organizowanym przez nich?

• 1 month later...

W temacie gsusg, miałem okazję być pod koniec roku na kursie organizowanym przez tę placówkę. Tematem szkolenia były właśnie znieczulenia regionalne pod kontrolą USG. Prowadzącym był lekarz Radosław Marciniak. Kurs odbył się w Zabrzu (jest to oddział śum w Katowicach). Zajęcia trwały 2 dni, zostały podzielone na część teoretyczną, i praktyczną. Każdy miał opcję zadania pytania i dyskusji z wykładowcą. Pracowaliśmy na fantomach, i żywych modelach. Na zajęciach zostały poruszone zarówno najważniejsze aspekty, jak i te rzadziej spotykane. Grupy nie są zbyt liczne, więc nie trzeba się stresować że zada się jakieś oczywiste pytanie. W razie jakichś niejasności służę pomocą

• 1 month later...

Super, dzięki za informację. Widziałam, że jest możliwość dofinansowań, więc zorientuję się jeszcze w tym temacie. Opinie kolegów, którzy byli na kursach też są pochlebne, więc wezmę je pod uwagę.

• 11 months later...
  • 3 weeks later...

W temacie gsusg się nie wypowiem, bo na żadne szkolenia od nich nie uczęszczałam. Ostatnio skorzystałam z kursu o tematyce "Wskazania medyczne do zabiegów, procedura kwalifikacji i laserowania oraz powikłania i jak sobie z nimi radzić? " prowadzony był przez Dr n.med. Hans Peter Haug. Mam to szczęście, że mój tata jest okulistą. Także większość szkoleń i wiele, wiele godzin wolontariatu już u niego wyrobiłam. Cieszę się z tego faktu, bo mogę asystować przy zabiegach. Tata namawia mnie do pracy u niego, ale jednak wolę założyć własny gabinet. Mam już biznes plan, zamierzam starać się o dofinansowanie. Potrzebne urządzenia mam już dobrane od  https://www.mdt.pl/ Teraz tylko pytanie czy to nie będzie skok na głęboką wodą któremu nie podołam. Generalnie czuję się bardzo dobrze przygotowana.

• 2 years later...

Szkolenia na ogół są bardzo ważne i ja uważam, że również należy się samemu odkształcać w niektórych kwestiach. Jakiś czas temu natrafiłem na bardzo ciekawy wpis http://www.kompasbiznesu.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-spolce-cywilnej/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono to co warto jest wiedzieć o spółce cywilnej. Oczywiście każdego zachęcam do zapoznania się z tym materiałem.