Skocz do zawartości

Szkolenia


Aurora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie wiem, czy zadaję pytanie we właściwym dziale, ale nie wiedziałam za bardzo jak je przypasować.

Lekarze muszą odbywać obowiązkowe szkolenia, więc chciałam się zapytać o szkolenia organizowane przez GSUSG (Chorzów) - czy ktoś był na takich szkoleniach i potrafi się wypowiedzieć na ich temat? Będę wdzięczna za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

W temacie gsusg, miałem okazję być pod koniec roku na kursie organizowanym przez tę placówkę. Tematem szkolenia były właśnie znieczulenia regionalne pod kontrolą USG. Prowadzącym był lekarz Radosław Marciniak. Kurs odbył się w Zabrzu (jest to oddział śum w Katowicach). Zajęcia trwały 2 dni, zostały podzielone na część teoretyczną, i praktyczną. Każdy miał opcję zadania pytania i dyskusji z wykładowcą. Pracowaliśmy na fantomach, i żywych modelach. Na zajęciach zostały poruszone zarówno najważniejsze aspekty, jak i te rzadziej spotykane. Grupy nie są zbyt liczne, więc nie trzeba się stresować że zada się jakieś oczywiste pytanie. W razie jakichś niejasności służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Super, dzięki za informację. Widziałam, że jest możliwość dofinansowań, więc zorientuję się jeszcze w tym temacie. Opinie kolegów, którzy byli na kursach też są pochlebne, więc wezmę je pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

W temacie gsusg się nie wypowiem, bo na żadne szkolenia od nich nie uczęszczałam. Ostatnio skorzystałam z kursu o tematyce "Wskazania medyczne do zabiegów, procedura kwalifikacji i laserowania oraz powikłania i jak sobie z nimi radzić? " prowadzony był przez Dr n.med. Hans Peter Haug. Mam to szczęście, że mój tata jest okulistą. Także większość szkoleń i wiele, wiele godzin wolontariatu już u niego wyrobiłam. Cieszę się z tego faktu, bo mogę asystować przy zabiegach. Tata namawia mnie do pracy u niego, ale jednak wolę założyć własny gabinet. Mam już biznes plan, zamierzam starać się o dofinansowanie. Potrzebne urządzenia mam już dobrane od  https://www.mdt.pl/ Teraz tylko pytanie czy to nie będzie skok na głęboką wodą któremu nie podołam. Generalnie czuję się bardzo dobrze przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Szkolenia na ogół są bardzo ważne i ja uważam, że również należy się samemu odkształcać w niektórych kwestiach. Jakiś czas temu natrafiłem na bardzo ciekawy wpis http://www.kompasbiznesu.pl/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-spolce-cywilnej/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono to co warto jest wiedzieć o spółce cywilnej. Oczywiście każdego zachęcam do zapoznania się z tym materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To aby się szkolić jest faktycznie dość ważne lecz ja również od jakiegoś czasu prowadzę własną firmę i kwestie związane z polskim ładem mnie najbardziej interesują. Nawet niedawno natrafiłem na fajny artykuł https://finanse21.pl/czy-przedsiebiorcy-ucierpia-na-polskim-ladzie.html gdyż to właśnie w nim opisano to czy przedsiębiorcy stracą na polskim ładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.