Jump to content
Sign in to follow this  
hibi

Praca przeglądowa-porady

Recommended Posts

Witam!

Jestem studentem I roku i postanowiłem napisać artykuł przeglądowy na konferencję anatomiczną która odbędzie się w Warszawie w kwietniu. Jako, że napisanie pracy naukowej na tym etapie studiów bez żadnej pomocy jest niemalże awykonalne, a study case nie dam rady napisać ( brak zajęć klinicznych) wybrałem wyżej wspomnianą opcję. Dlatego chciałbym prosić Was drodzy koledzy i koleżanki o jakieś porady jak taki artykuł napisać, żeby to dobrze się prezentowało. Wymagają jeszcze oczywiście abstraktu ale to na sam koniec.  Zamierzam pisać coś o wariantach w unaczynieniu, dodam, że wymagane jest również poruszenie aspektu klinicznego. Będę wdzięczny za pomoc.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Joshua
      Witam, 
      jakie polecacie programy do nauki anatomii? Chodzi mi o program 3d, na tyle szczegółowy na ile się da. Nie musi być po polsku, ale było by super gdyby był chociaż z łacińskami nazwami, lecz to też nie jest konieczne. Najważniejsze aby był 3d i aby był bardzo szczególowy.
      Dziękuję z góry za pomoc ^^
    • By brygida
      Sprzedam lub oddam książki :
      Anatomia czynnościowa obwodowego układu nerwowego B. Gołąb 1996 (książka) za koszty przesyłki
      Anatomia czynnościowa ośrodkowego układu oddechowego B.Gołąb 1990 (książka)  za koszty przesyłki
      Chirurgia Repetytorium W. Noszczyk (ksero) 15 zł +koszty przesyłki
      Zarys anatomii układu oddechowego B.Gołąb (książka)  koszty przesyłki
      Kończyna górna, kończyna dolna pod red. A Skawiny (ksero)  koszty przesyłki
      Położnictwo i ginekologia pod red. Bręborowicz 2007 tom 1 i 2 (ksero, zbindowane) 20 zł za każdy tom + koszty przesyłki
      Antagoniści receptora angiotensyny II w terapii nadciśnienia tętniczego i chorób współistniejących miejsce losartanu z uwzględnieniem skojarzenia z amlodypiną A. Prejbisz, A Januszewicz, MP 2014 (książka) 20 zł + koszt przesyłki
      Zaburzenia zmysłu węchu P. Rapiejko (książka) 10 zł + koszt przesyłki
      Interna Szczeklika 2016/17 (mały szczeklik) 50zł + koszty przesyłki
      ABC antykoagulacji red F. Szymański 2018 (książka) 15 zł + koszt przesyłki
      Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach J.Wysocki, H.Czajka wydanie VI 2018 (książka) 40 zł + koszty przesyłki
      kontakt datka11@wp.pl

• By Gucio
      Cześć, chciałbym się od Was dowiedzieć czy znacie jakieś wydawnictwa medyczne które wydają monografie medyczne, albo czasopisma. Chodzi mi tylko o takie które są w miarę tanie oraz istnieje realne możliwość wydania tam prac/rozdziałów napisanych przez studentów.
      Ile bylibyście w stanie zapłacić za rozdział w monografii? 
    • By alfa_tek
      NIEAKTUALNE!!!

Witam,

Mam na sprzedaż unikatowy 3 tomowy komplet
      ATLAS OF HUMAN ANATOMY
      R.D.SINELNIKOV
      wyd. 1988
      w języku angielskim
      oprawa twarda, płócienna
      książki otrzymałem w stanie idealnym, bez śladów użytkowania!
      Cena atrakcyjna w stosunku do jakości egzemplarza i innych ofert na allegro. 450zł za komplet.
      Wysyłka kurierem gratis. Nie sprzedaję pojedynczo. Mogę wystawić na allegro, ale za cenę 490zł.
      Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia, prosze jedynie o podanie adresu e-mail.

pozdrawiam

• By xlibertas
      Witam, poszukuję atlasu anatomii, z którego pochodzi załączona rycina.
       Z góry wielkie dzięki za pomoc!;)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.