Jump to content
Sign in to follow this  
kars

W jaki sposob oszczędzacie

Recommended Posts

dokładnie w taki sam sposób jak wyżej. jest to chyba jedna z bezpieczniejszych i lepszych opcji bo jednak jakiś procent z tego leci. w skarpecie może polecieć, ale "oczko" :)

Sposobow na oszczedzanie moze byc cala masa. Ostatnio nawet widzialam w telewizji dosc ciekawy program na ten temat. Niektore z nich oczywiscie sa dosc absurdalne wiec nie bedzie o nich mowy. Ja postanowilam zaoszczedzic troche na wizytach u mojej kosmetyczki .. zreszta przez ostatnie miesiace ceny poszlo mocno w gore co mnie tez zniechecilo. Postanowilam na wlasna reke poszukac jakiejs alternatywy .. pomogla mi w tym moja dobra kolezanka interesujaca sie tymi sprawami od dluzszego czasu. W manicure to ma juz chyba czarny pas :) Okazalo sie, ze praktycznie wszystko za co placilam moge zrobic w domowym zaciuszu. Ozdoby do paznokci zwiekszaja takze ilosc efektow jakie moge uzyskac. W dluzszej perspektywie to jest dla mnie spora oszczednosc .. polecam.

Na wiele sposobow

obce waluty - szczególnie teraz jest to sensowne bo złotowka traci na wartości

nieruchomości, mam mieszkanie na wynajem oraz obecnie wynajmuje studentom

złoto

troche na giełdzie

no i oczywiście na lokatach oraz kontach oszczędnościowych. Chociaz jak teraz zobaczyc sobie poszczególne oferty to jednak konta oszczędnościowe mają często znacznie lepsze oferty niż lokaty.  https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

Wiecie co sposobów na oszczędzanie jest mnóstwo. Teraz też czytałem na stronie https://notatek.pl/informacje/Paradoks-zapobiegliwości-oszczędzania o paradoksie zapobiegliwości oszczędzania. Niektórzy to aż z tym przesadzają, ale można oszczędzać z głową nie tracąc przy tym na jakości życia.