Skocz do zawartości
DAnio

Gdzie na staż jeśli chcę się dużo nauczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie! Staż chciałbym wykorzystać maksymalnie pożytecznie. Gdzie w naszym województwie polecie wobec tego robić staż? Mam na myśli nie tylko Wrocław.

Pozdrawiam i czekam w szczególności na odpowiedzi lekarzy, którzy już mają w tej kwestii konkretne doświadczenie!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Z mojego doświadczenia i rozmów, które przeprowadziłem ze znajomymi wynika, że wszędzie można się wiele nauczyć, wystarczy odrobina chęci.

Jeśli chodzi o 4WSK - w mojej opinii z pewnością nie nauczysz się tutaj psychiatrii, trudno będzie na chirurgii. Podczas pozostałych części stażu działa to mniej więcej na zasadzie: 'Ty pomożesz mi, ja pomogę Tobie", czytaj "zrób przyjęcie, wypis czy jakąś inną pierdołę, a teraz chodź zrobisz pacjentowi USG, staniesz przy zabiegu, itd..."

Bardzo chwalę sobie staż z interny, sporo widziałem, sporo się nauczyłem. Jestem jeszcze przed kardiologią, ale słyszałem, że tam też można (czasem nawet trzeba) się wiele dowiedzieć i nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie,jeśli chce się nie robić zabiegow m.in. per rectum? no nie chcę tego robić w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi