Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dzwoniłam i NIE ma takiego wymogu, że trzeba być zameldowanym minimum 3 miesiące. Liczy się meldunek taki jak w dokumentach, wiec można się zameldować kiedy się chce, bo to nie ma znaczenia. A dokumenty,żeby móc przystąpić do LEP należy złożyć do 30.06.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

a gdzie jest jakiś wykaz, który teren pokrywa się ze stażem we Wrocławiu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli jestem spoza dolnośląskiego, chcę zrobić staż "u siebie" a wrócić do Wrocławia na specjalizację, to czy jest to możliwe? Czy miejsce odbywania stażu łączy się z miejscem zdawania LEP-u? I gdzie właściwie zdaje się LEP a później LEK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak to do konca jest ze specjalizacjami, podobno wtedy juz nie wazny jest adres( ale zapisanie sie do odpowiedniej izby), choc glowy za to uciac nie dam. Co do Lep-u to skladajac podanie o chec przystapienia do egzaminu mozna zaznaczyc gdzie chce sie zdawac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy z tego wynika, że z tą samą iloscią punktów mogę się dostać na specjalizację w 1 województwie a w innym już nie??? I na pewno mamy czas na decyzję co do miejsca odbywania stażu az do sierpnia???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rybka, ja tak słyszałem. Koleżanka nie dostała się na speckę na Śląsku, a na Dolnymśląsku z takim wynikiem z LEPu mówiła, że dostałaby się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przedłuzono termin skladania dokumentow w DIL-do 2 lipca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzwonilam dzisiaj do izby i dowiedzialam sie ze papiery na LEP przyjmuja do 2 lipca (dlatego ze 30 to sobota).

zeby zlozyc papiery na LEP trzeba jednoczesnie zlozyc na staz-czyli dodatkowe formularze do wypełnienia

nie ma wymogu jak dlugo trzeba miec meldunek w dolnoslaskiem-a dzwonilam w marcu i pani pod tym samym numerem tel stanowczo mowila ze min 3 miesiace. tym razem inna pani stwierdzila ze nie moglam tego uslyszec w DIL i ze liczy sie tylko zeby w dniu skladania wniosku byl meldunek

ten druk o stanie zdrowia wyglada tak jakby byl dla osob PO stazu i lekarzy ale skladamy ten sam, nie ma innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz zlozylam papiery na Lep i nic nie mowili, ze nie mozna bez papierow na staz, czyli co wniosek jest niewazny i jeszcze raz go musze zaniesc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi