Napisano 5 Marzec5 Mar comment_775799 Czy macie pomysł co to może być? Kobieta po 60. Pojawiło się na nodze jakiś czas temu i nie znika. Próby smarowania hydrocortisonem, clotrimazolum nic nie dały. Nie boli, nie swędzi. Lekarz za 2 tyg. Zgłoszenie
Napisano 5 Marzec5 Mar comment_775800 Dermatoskopia konieczna, jeśli nie ma reakcji na "domowe" sposoby.Dobrze jest skonsultować się z dermatologiem jeśli Cię to martwi. Dermatolog zbada taką zmianę i doradzi czy trzeba usuwać czy nie ma takiej potrzeby. https://tomaszowinfo.pl/badanie-znamion-dlaczego-regularna-kontrola-skory-ratuje-zycie/ Zgłoszenie
Napisano %s o %s 5 dn comment_776084 Jeśli zmiana utrzymuje się od dłuższego czasu i nie reaguje na różne maści, to dobrze, że jest już umówiona wizyta u lekarza. W takich przypadkach kluczowa jest ocena dermatologiczna i dermatoskopia, bo na podstawie samego zdjęcia naprawdę trudno postawić trafną diagnozę.Przy podejrzanych lub długo utrzymujących się zmianach skórnych warto skonsultować się z dermatologiem w placówce medycznej, która zajmuje się diagnostyką znamion i innych zmian skórnych. W Klinice Miracki https://klinikamiracki.pl/potrzeby/piekna-skora/zmiany-skorne wykonują tego typu konsultacje oraz badania dermatoskopowe, dzięki którym można ocenić charakter zmiany i zdecydować, czy wymaga dalszej obserwacji, leczenia lub usunięcia. Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.