Napisano 20 Maj20 Maj comment_775981 Czy zainstalowaliście sobie rekuperację? Czy warto? Na jakim etapie warto jest zaprojektować? Zgłoszenie
Napisano 20 Maj20 Maj comment_775982 Najlepiej projektować na etapie projektu konstrukcji budynku nanosząc przepusty na rys tak by podczas lania zelbetow od razu były otwory. Pani arch. najprawdopodobniej projekty techniczne instalacji robi sama na odpierdziel albo po maksymalnej taniości i musiała by zapłacić za lepszy projekt wentylacji projektantowi sanitarnemu. Mieszkałem w domu z gtawitacja teraz z mechaniczna i jest o niebo bardziej komfortowo.Od siebie daję namiar na firmę która może zainstalować urządzenie https://aquaex.pl/ Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.