Napisano 8 Czerwiec8 Cze comment_776037 Co o tym sądzicie? Czy ktoś możę ogrzewa dom pompą ciepła? Czy było ciepło podczas mrozów? Zgłoszenie
Napisano 8 Czerwiec8 Cze comment_776040 U nas nie było ptoblemów.Jest cirplutko nawet z dużym zapasemA jeśli szukasz firmy do montażu pompy ciepła, polecam kontakt z nimi:https://klimat-tech.pl/Duże doświadczenie, dobiorą urządzenie ;) Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.